Новини

Брифінг міського голови: Місто готується військову бригаду і свої іменини зустрічати

Архів
39 переглядів

У вівторок міський  голова  Петро Саганюк   традиційно  зустрівся з  журналістами місцевих  засобів масової інформації і відповів на  їхні запитання.

     Нині  на  слуху  питання повернення  військової бригади  до місця її  постійної дислокації.   Для  міста  це  означатиме  збільшення  кількості населення, а відповідно  і додаткове навантаження  на його соціальну інфраструктуру?  Спільними зусиллями стараємося все зробити для того, аби  забезпечити  бійцям належні соціально-побутові умови. Два  мільйони  гривень  для цього  виділила область, півмільйона  додали  ми. Але  ці кошти треба  освоювати,  військовики  замість того, щоб  шукати підрядників і укладати відповідні договори, знову просять, аби  їм  знайшли то будівельників, то  сантехніків. Передали  також  військовим  500 квадратних метрів бруківки, 100  з  яких  допомогли  укласти, обладнали  трибуну…  Але  зайвих робітників,  організації, яка  б  виконувала  сантехнічні  роботи  у казармах,  місто не має.  Не  без  того, що на  упорядкування території частини   виділено кошти і  з державного  бюджету.  Їх  треба  оперативно  використати, і військове  відомство  має бути у цім  зацікавлене насамперед.  Очевидно, що виникатиме проблема і  з житлом для офіцерського  складу.  Можна  було  використати для  малосімейних  квартир гуртожиток технікуму, якби держава  дала кошти  на   виведення його  зі статусу аварійності.  Проблем, які треба  буде розв’язувати,   безумовно, додасться. На  випередження  окремих  з  них  розрахована  пропозиція не  продавати  спиртне людям у військовій формі, яку   після громадської ради, очевидно, підтримає і міськвиконком.  Однак,  самими лише заборонами важко досягнути  бажаного ефекту.

Поактивнішала  підготовка  до Дня міста.  Звідки  братимете кошти на проведення  святкових заходів?  З  широким розмахом  святкувати не будемо, адже у країні  ще триває війна. На те, що  плануємо, великі затрати не знадобляться,  якісь дещицю виділимо з міського бюджету, сподіваюся, що долучаться спонсори,  область, наш народний  депутат.

   Але  фонд «Прибужжя» Ігоря Гузя  організовує свій фестиваль? Але він  і від  підтримки  відзначення Дня  міста  не відмовляється.

   Які подарунки у плані поліпшення благоустрою готує міська влада місту на іменини та чи будуть посилювати програму “Безпечне місто” після вандалізму над “Лавкою закоханих”, читайте у друкованому номері газети

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Теги: Антоніна Михальчук, благоустрій, брифінг, військові, День міста, міський голова, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up