Новини

БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Місто  в очікуванні  іменин

Архів
3 переглядів

 

Минулого вівторка  міський голова Петро Саганюк звично зустрівся  із журналістами місцевих засобів масової інформації та  відповів на їхні запитання.

 

   За кілька тижнів – День міста. А роботи ще, кажете, ціла  купа назбиралася. Що  конкретно  поспішаєте зробити?  Це не  тільки  до свята, це  уся літня  пора  така, що треба  квапитися  з виконанням  тих  чи  інших  завдань, бо в іншу пору негода не дозволить цього. Але  ці тижні  у нас  випадають особливо насиченими, у  суботу-неділю – фестиваль «Княжий», на прохання і нашого народного депутата Ігоря Гузя, і  голови  Зарічанської ОТГ  Ігоря Пальонки дорожню бригаду направили  на Заріччя, де  треба облаштувати  відрізок дороги. Але  це не надовго, бо і у місті вдосталь справ. Асфальтуємо вулиці Алябушева, Нововукраїнську,  треба  капітально відремонтувати Привокзальну, на  Князя Олега проводять заміну водогону… Уже  хоча б до Дня міста  треба  врешті оновити  дорожню розмітку. Найближчим  часом постараюся зустрітися з цього приводу з начальником обласного управління «Укравтодору»  Анатолієм Посполітаком. Потрібно  навести  лад у парку «Слов’янськім» та сквері біля історичного музею. До речі, зі своїми ідеями про те, як прибрати там ворон, приходило вже кілька чоловік. Але  підхід такий: у нас є ідея, а ви її реалізовуйте, а нам премію давайте. Не відмовляюся  від обіцянки дати  щедру винагороду, але  тому, хто  на  ділі розв’яже  цю  воронячу проблему. Нам  треба подбати про бічні вулиці Володимира-Волинського. Фінансові ресурси є, часто не вистачає робочої сили.

 

Давали доручення  проінспектувати, які  вулиці у місті ще не мають централізованого водопостачання. На прохання Зарічанської ОТГ ми дозволили  водогін у цьому селі підключити до міського водозабору. Тепер з аналогічним  проханням  звертається Зимнівська сільрада, кажуть, що  у цім селі  вода з високим рівнем вмісту заліза. Але  перш, ніж виручати сусідів, про своє господарство треба подбати. Тому й доручив вивчити, де у місті ще нема водогону, а  таких місць у нас  відсотків 15, аби  прийняти відповідну  програму і на умовах співфінансування  забезпечити по всьому  місту  централізоване водопостачання.

 

Велися  розмови  про перспективу реконструкції центральної площі міста, навіть тердер  на  проектні роботи  оголошували. Так, і його виграла архітекторка  з Луцька. Планована  вартість таких робіт у межах 400  тисяч гривень. Сам  же  проект із оновленням  мереж, якими  пронизана площа, буде ой яким недешевим. Але ми почнемо ці роботи, а там, дивись, і  хтось їх  до завершення  доведе.

  За кілька днів  відбудется чергова сесія міської ради. Прийняття яких важливих рішень очікуєтся на ній? На  порядок денний винесено більше  сорока різноманітних питань. Вони переважно робочого характеру – внесення змін до  бюджету, земельні,  затвердження  керівників комунальних підприємств, аби не звинувачували, що хтось робить це одноосібно.

 

   На бюджетній комісії виникла дискусія щодо заборони  торгівлі  алкоголем  і на території міста  під час проведення  фестивалю  “Княжий”. Яка ваша позиція щодо цього питання?  Особисто я голосуватиму  за  таку заборону.  Наприклад, фестиваль “Бандерштат” пропагує ідеї здорового способу життя і це не заважає публіці щороку із задоволенням відпочивати без впливу алкоголю.  Хоча… Кожну  заборону  обов’язково  знайдуть спосіб обійти.

 

Знову повернемося  до  відзначення  Дня Володимира.  Будете запрошувати на  це свято поважних гостей?  Список  запрошених уже склали і  він  фактично такий же, як  у попередні роки. До нас приїдуть делегації польських міст-побратимів Кентшина і Грубешова, німецького Цвіккау, керівництво  наших волинських міст-сусідів, запросимо й іногородніх наших знаменитих земляків, почесних громадян  Володимира-Волинського.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК,

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up