Новини

Брифінг міського голови: Мобілізуючи зусилля для зустрічі військової бригади

Архів
26 переглядів

У вівторок після оперативної  наради  міський  голова  Петро Саганюк традиційно зустрівся з  журналістами місцевих  засобів масової інформації і відповів на  їхні запитання.

   Останніми днями  мали кілька зустрічей з армійськими високопосадовцями.  Які   результати  таких  перемовин,  чим  вони  викликані?  Так,   у понеділок у нас побував   перший заступник командувача   – начальник  штабу   військ оперативного  командування “Захід»  Валерій Залужний з Рівного, у п’ятницю  зустрічалися із  заступником комбрига з особового складу, а  сьогодні ( у вівторок)  має  приїхати новий командувач військ  оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк.  Зачастили  вони  до  міста з відомої причини – повернення восени  до місця постійної  дислокації  військової бригади.   А  до тої пори треба  вирішити ще  чимало  соціально-побутових питань, щоб  забезпечити  гідний побут бійцям.  Зі слів командирів,  міністерство оборони ставить завдання, що в жодному разі вони не повинні  жити у палатках, а  лише у стаціонарних приміщеннях.  Це означає, що всі казарми, а  чимало  з них  у доволі занедбаному стані, треба привести до  пуття. Військовим  самим з цим не справитися. Тому й домовився про зустріч генерал-майора з губернатором області,  аби не  цьому рівні обговорити такі проблеми. На сесії міськради плануємо   виділити півмільйона  гривень для наших військовиків, з  яких  сто  тисяч – для потреб  відновленого зенітно-ракетного полку. Хочу принагідно  подякувати і  нашим   бізнесменам  – Сергію Ковальчуку, Аліні Сич,  Євгену Шелепіні, Валерію Діброві,  які  теж не відмовляються  допомагати армійцям.

У  мережах  поширилась інформація, що  фірма «Аміла» і  далі  виконуватиме  дорожні замовлення у  нашому місті, хоч ви  колись категорично  були проти такого підрядника. Ні, «Аміла» від  нас таки  йде, доріг державного значення вона  вже не ремонтуватиме.   Але виграла  тендер  на проведення  таких  поточних  ремонтів в області. Для  нашого  міста  такої потреби немає,  своїми силами  даватимемо з цим раду.  Щодо   ремонту  дороги  в устилузькому напрямку, то  на ці роботи  ще  документація  виготовляється, тендер  ще не проводився.

Про проблему доїзду до Федорівського кладовища, режим роботи у травневі вихідні, долю приміщення міської лазні та ціну квітневого похолодання читайте у друкованій версії нашої газети.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Теги: Аміла, Антоніна Михальчук, брифінг, військові, міський голова, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up