Новини

Брифінг міського голови:Переїзд фінвідділу, реорганізація військкомату і новий прикордонний відділ

Архів
13 переглядів

   У вівторок після оперативної наради міський голова Петро Саганюк звично зустрівся із журналістами місцевих засобів масової інформації та відповів на їхні запитання.

   На Волинь планує  приїхати дружина Президента України Марина Порошенко.  Кажуть, що  у школу-інтернат «Центр освіти і соціально-педагогічної підтримки» може завітати?  Про її приїзд у Володимир нічого не відомо. В облдержадміністрації повідомили, що перша леді прибуде до Луцька у середу. Там зустрінеться з ліцеїстами обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Із головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком підпишуть меморандум про долучення області до національного проекту благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

   Не вирішено  питання плати за навчання у музичній школі «неміських» дітей. Музична школа, як і художня, повністю на міському бюджеті. Тож платити за учнів, які не з міста, мають або громади, або батьки. Уже почали надходити заяви на встановлення родинних стосунків, де батьки зазначають, що вони проживають у місті, а діти – у селі. Усі такі заяви будуть розглянуті, й якщо вони достовірні, платитимемо за таких дітей з міського бюджету. Устилузька і Зимнівська ОТГ повідомили, що не будуть виділяти кошти на навчання дітей у Володимир-Волинській музичній школі, аргументуючи тим, що у них є такі свої заклади.  Якщо ж батьки хочуть, щоб діти навчалися музиці у Володимирі, то мають платити самі. Ще чекаємо на відповідь від керівників Зарічанської та Оваднівської ОТГ.

З понеділка закінчився карантин у навчальних закладах міста?  Однак і надалі  ситуацію щодо захворюваності дітей у школах і дитсадках контролюємо. Для прикладу,  на ранок вівторка 18 відсотків дітей не  прийшли на навчання  у  школу  № 2, 11 –  у ЗОШ №1,  менше десяти –  в інші заклади. Це не надто високий показник, отож непокоїтись не варто.

Фінуправління міськвиконкому з Ковельської переїхало на вулицю Устилузьку, 18, а  що буде з  будівленю, яку вона займало?  Ще не визначилися, кого поселимо у вивільнене приміщення, якому понад сто років, у нім треба робити капітальний ремонт. З приводу цього порадимося з депутатами, з керівниками управлінь та відділів, тоді й прийматимемо рішення. До нас зверталися прикордонники, котрі планують створити на Володимирщині ще один відділ,  їм для роботи потрібні кілька кабінетів у місті. Вільні ще є на Устилузькій, 18 по сусідству з фінвідділом, то, можливо, займуть їх.

Очікуться реорганізація військомату?..  Так, він  стане  територіальним центром комплектування. Такі заклади поділять на кілька категорій, Володимир-Волинський військовий комісаріат  матиме першу категорію.

   Не  меншає черга з оформлення закордонних біометричних паспортів, якими недавно розпочав займатися ЦНАП. Лише у понеділок, 19 лютого звернулося дві сотні осіб, яким видано талони на прийом документів до 7 березня, трьом десяткам чоловік відмовили. Складається враження, що усе місцеве населення одночасно  хоче мати такі паспорти. Спеціалісти ЦНАПу працюють увесь світловий день і без обіду.

Маршрут №9 обслуговуватиме новий перевізник.  Перевезення  тут здійснює Михайло Тищук, адже попередній  перевізний відмовився працювати на цім міськім напрямку, то оголосили новий конкурс. Але, очевидно, новий графік перевезень буде не таким щільним, як у попереднього підприємця.

   До редакції телефонували жителі вулиці Броварної. Восени минулого року там проклали водопровід, і дорога розрита – ні пройти, ні проїхати… Асфальтування там не плануємо, але дорогу, як тільки дозволять погодні умови, підрихтуємо.

Дві заяви подано на конкурс на посаду керівника станції переливання крові. Це зумовлено закінченням контракту з головним лікарем цієї установи Володимиром Панащуком, котрий нині тимчасово виконує ці обов’язки, допоки підберуть нову кандидатуру на цю посаду.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up