Новини

Брифінг міського голови після “оглядин” міста

Архів
39 переглядів

У вівторок міський  голова  Петро Саганюк   традиційно  зустрівся з  журналістами місцевих  засобів масової інформації і відповів на  їхні запитання.

  Маєте за звичку щоранку  об’жджати місто. Що   помічаєте, які  висновки  робите  з  таких мандрівок?  Крім таких об’їздів,  ми   фактично кожного робочого дня  збираємо оперативку для заступників і керівників окремих служб, щоб   володіти  ситуацією на різних ділянках,  визначити  нагальні завдання, аби мати можливість їх оперативно вирішити.

   А  що, скажімо, кинулося у вічі під час сьогоднішнього (вівторкового)  ранішнього  огляду міста?  Врешті  зрушилося з мертвої  точки будівництво 44-квартирного  будинку,   але   темпи його  не  дуже задовольняють.  А  паралельно з  багатоповерхівкою  у цьому мікрорайоні  планується спорудження  каналізаційно-насосної станції,  на що  виділено  півмільйона гривень.  Вона  має обслуговувати і цей дім, і довколишні  двоповерхівки,  які  таким  чином будуть підключені до каналізаційних мереж.  Поставлено  за завдання до 28 червня  закінчити з прокладанням тротуарів на Зимнівській,   асфальтується вулиця Івана Богуна,  з  такими роботами  на  Митіна  виникли певні проблеми, отож  взялися за  вулицю Косинки.  Тендер на реконструкцію  покрівлі  у дитсадку  №  8 вартістю півтора мільйона гривень  виграла наша  місцева фірма «Промжитлобуд», яка починатиме там  роботи. Готується  до  зими  «Теплокомуненерго»,  активність  нового керівника  варто  відзначити, але  як  вирішити   урядове завдання щодо  масового встановлення  приладів обліку тепла? На  такі потреби місту, за попередніми  підрахунками, треба  до  семи мільйонів гривень. Виготовлена документація на  третю  чергу   сміттєзвалища, треба   шукали  фінансової підтримки  такого будівництва з держбюджету… Словом,  і проблем, і  завдань  у  кожній сфері вистачає.

    Колись обіцяли   запросити медійників на  урочисте  відкриття після реконструкції  вулиці Ковельської.  Коли   чекати  такого свята?  На жаль, ця  вулиця так  і не доведена  до пуття.  З нашого боку тут  конче  треба   зробити  дорожню розмітку. Хочемо  замовити  її добротнішу, пластикову, яка  б прослужила не один рік.  Планували  на  три  переходи, але  київська фірма, яка  виконує  такі роботи,  погоджується брати  замовлення щонайменше  на  десять.  То, очевидно, доведеться встановити  їх вздовж усієї вулиці.

Про благоустрій дитячого пляжу, найближчу сесію міської ради і про те, як влада обіцяє допомогти організаторам фестивалю “Княжий”, читайте у друкованому номері газети.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Теги: Антоніна Михальчук, брифінг, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up