На головну Інтерв'ю БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Після зливи, перед фестивалем

БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Після зливи, перед фестивалем

30

   У вівторок після оперативної  наради міський голова Петро Саганюк звично  зустрівся із  журналістами місцевих  засобів масової інформації  і  відповів  на  їхні  запитання.

 

- реклама -

Понеділкова  злива у місті: чи не наробила лиха, які  міські  проблеми «вимила»?  Від раптового і сильного дощу місто на якийсь час опинилося у воді, бо з таким  її обсягом  ливнева каналізація, де покладено  труби у 100-200  міліметрів  у діаметрі, справитися швидко  не може.  Міняти їх на  ширші – дорога справа,  все відразу  не зробиш, до  того ж умісті багато низинних місць, які щораз підтоплює.  Щоразу  у негоді це відбувається  на вулиці Незалежності, де  ливнева труба  діаметром лише 150 міліметрів, а  потік воли з Ковельської великий.  Очевидно, треба  спрямувати  його і в інший бік вулиці. Злива у понеділок підтопила і вулицю Шахтарську,  окремі під’їзди уу будинку на Ковельській, 1490, на вулиці Володимира Великого, поламала кілька дерев. Було кілька аварійних відключень електроенергії, але  енергетики оперативно  з цим справилися.

 

Минулого  тижня відбулося  активне  обговорення детального плану території  центральної  частини міста. Яка ваша думка з цього приводу? Це обговорення  ще не означає, з після  нього  відразу розпочнеться рекнструкція площі. На це  птрібні десятки мільйонів гривень. Але центр міста давно вже потребує оновлення,  іпочинати з чогось треба Я буду підтримувати думку громади. Але ультиматумів ставити нікому не потрібно.

 

Деякі  бюджетні установи місту доводиться «ділити» з об’єднаними громадами?  Чи налагодилась така співпраця? Врегулювати  такі питання  із Зарічанською та Оваднівською ОТГ, голова Зимнівської ОТГ  почав надавати людям гарантійні листи про наміри оплатити навчання дітей жителів своєї громади. Трохи складніша ситуація з Устилузькою ОТГ, адже громада має свою дитячу мистецьку школу,  однак устилужани везуть навчатись своїх дітей в місто. У реформуванні  медичної галузі теж має бути не просто участьгрмад, а відповідне фінансування.

 

  Читачі газети кажуть,  що вже двічі зверталися д міської влади з проханням, аби відновити  рух маршрутки №9? Обіцяю розібратись з цією проблемою. Хоча, насправді, перевізники не хочуть брати нерентабельних маршрутів. На цей теж  не надійшл заяв на раніше оголошений конкурс.

 

   Чи буде на засіданні виконкому у четвер  прийнято рішення про заборону продажу алкоголю під час фестивалю “Княжий”? Думаю, що члени виконкому підтримають таке рішення. Хоча, хто хоче – той знайде, де купити. Культура наших громадян треба поліпшувати не  лише заборонами. От сьогодні вночі  на території лікарні  вирвали з корінням 10 -туй.

 

Начальник відділення муніципальної варти Андрій Книш теж прийшов на  зустріч із журналістами, аби спростувати   неправдиву інформацію, яку щодо його служби поширив один із інформаційних порталів міста. Не  «За те, що не прибрала дрова на власному подвір’ї, жінка отримала штраф і купу проблем”, а   була оштрафована восени минулого року, а за знесене нею  сміття, яке розносилося по вулиці, що було підтверджено сусідами.  Штрафу на сплатила, от  він і «засвітився» і цього року.  А звинувачення у пияцтві працівників без  будь-яких доказів, на думку начальника муніципальної варти, переходить всілякі  межі  та шкодить честі, гідності та діловій репутації установи і її  працівників.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × 3 =