На головну Інтерв'ю БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Післявиборчі і  передсвяткові  аспекти

БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Післявиборчі і  передсвяткові  аспекти

48

   Минулого вівторка  міський голова Петро Саганюк звично зустрівся  із журналістами місцевих засобів масової інформації та  відповів на їхні запитання. 

 

- реклама -

Дострокові вибори до  Верховної Ради України  фінішували. Як   відбувався  цей процес у нашому місті, які  залишив  враження?  На мою думку, результати  цих  виборів  щодо народного депутата цілком очікувані. Либонь, мало хто сумнівався і в перемозі нашого чинного парламентаря Ігоря Гузя.  Вважаю, що  його  найвищий рейтинг серед волинський нардепів, підтверджений голосами виборців, цілком заслужений. Бо  він  активно  працював на  результат  не лише на  виборчих перегонах, а  при кожній нагоді  йшов до людей  чи то у міському дворі, чи у віддаленому селі. Міська влада теж постійно відчувала цю співпрацю і підтримку. Загалом  же  виборчий процес відбувся без порушень, як повідомляв начальний  місцевого відділу  поліції, звернень до  них  з такого приводу не було.  Дещо нижчою, ніж на  президентський виборах (приблизно на відсотків десять)   виявилась явка  виборців на дільниці. Можливо, посприяла цьому літня пора  – хтось у відпустці, хтось на заробітках… Загалом  підсумку  цих  виборчих перегонів до влади прийшли  молоді  люди, які, хочеться вірити, зможуть поліпшити ситуацію в Україні.

До  нової влади збираєтеся звертатися за розв’язанням  і міських проблем, які раніше  зайшли  у «глухий  кут»?  Якщо  взято курс  на розвиток, залучення інвестицій в Україну, то  як  на такому фоні має виглядати  розтягнуте майно і  поросла  чагарниками територія  колишнього  танкового  полку недалеко  від  центру міста, яка такою стоїть уже  десяток років?  Усі звернення з  цього приводу натикаються  на відомчу стіну  відписок.  А як  можна пояснити  те, що  за крайньої потреби у  житлі для військовиків, вже 12-й рік будується 44-квартирний будинок для них? Будемо  знову писати  відповідні листи, можливо, нова влада почує ці звернення. У  місті ми вже  виділили  300 земельних ділянок для учасників АТО, хоча  треба  800,  а не один десяток гектарів  військових земель  стоїть пусткою. А як  будують гуртожитки для військовиків, яких у нас має бути чотири, їх так затиснули впритул один до одного, що  людям  і перепочити не буде де. Можливо, якийсь інвестор вже б давно знайшов застосування  і занедбаної будівлі колишнього військторгу.

Якщо вже  зайшла  мова про військо, то  заявили  і про звернення про повернення нашій бригаді колишньої назви 51-ї.  Нещодавно  побував на  зборах громадської організації «Захистник», де армійські  ветерани знову порушили це питання. Повернути  нашій бригаді, яка першою зазнала втрат у цій війні, що затягнулась вже на п’ять років,  незаслужено зганьблене ім’я просять  і  колишні її бійці. Тому  й вирішили звернутися з відповідним листом  до  вищих органів  державної влади.

Знову згадуєте і про  податкові борги  колишнього цукрового заводу. Є надія  на  їх погашення? Як  відомо, це підприємство стараннями своїх останніх власників  було визнано  банкротом. Але  перед тим ці  хитрі бізнесмени  набрали  кредитів  під заставу майна. Отож тепер, якщо  щось і продається, то  найперше йде на погашення цих кредитів,  а три мільйони боргу податків перед  містом відсунуті у  дальшу чергу. От і висить роками цей борг, а ці кошти  можна  було б давно з користю освоїти для міста.

Вже  на порозі  стоїть  традиційне  загальноміське свято – День Володимира. Які  ще роботи треба підігнати до цієї дати? Підготовка до святкування нині у розпалі, якихось кардинальних справ не планується завершити, а от навести порядок у місті, парку, на вулицях треба. Днями плануємо і встановлення оновленої інсталяції   із  зізнанням  у любові до рідного  міста, яка, сподіваюся, сподобається володимир-волинцям  і гостям, яких до нас чимало завітає  на свято.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + 1 =