На головну Новини Брифінг міського голови: Про День міста і роботу муніципалів

Брифінг міського голови: Про День міста і роботу муніципалів

85

Міський голова Ігор Пальонка у вівторок звично зустрівся із представниками місцевих ЗМІ і відповів на їхні запитання.

Які підсумки відзначення Дня міста? Усе минуло добре, без жодних ексцесів. Не було звернень в поліцію щодо порушення правопорядку. Комунальники, як зазвичай, вранці прибрали локації, де відбувалися заходи. Відзначають, що не було завдано жодних збитків, не поламано дерева. Це ще одне підтвердження того, що ми, українці, культурна нація. І хоча у соцмережах є різні думки щодо заходів на відзначення Дня міста, за ці дні ми зібрали 137 тисяч гривень на потреби військових.

- реклама -

Куди вони будуть спрямовані? Частина із них піде на придбання реанімобіля. Щодо решти коштів, проконсультуємося з командиром 14 бригади Олександром Охріменком,  куди ці гроші спрямувати. Він краще знає актуальні потреби військового формування.

Які ваші враження від сесії, що відбулася минулого тижня? Вона була важка, питань багато, серед них досить складні. Найбільше резонансу, вочевидь, викликало затвердження мережі освітніх закладів. Але я дякую, що депутати підтримали його достатньою кількістю голосів. Вкотре хочу підкреслити, що з 1 вересня у гімназії нічого не міняється – всі класи, і перші, і п’яті, і старші навчатимуться. Але, оскільки у закладі немає укриття й нема можливості його збудувати, то заняття відбуватимуться дистанційно. Решта освітніх закладів, включно із позашкіллям та ліцеєм і педколеджем обласного підпорядкування, укриттями забезпечені.

На що виділялися кошти? На підготовку до опалювального періоду, зокрема, переобладнання котельні на Академіка Глушкова та Ласківської школи на твердопаливні. Це дасть змогу увійти у визначені урядом ліміти для теплопостачальних підприємств, оскільки їх уже зменшили на 10 відсотків. Виділили кошти на придбання деякого обладнання для водоканалу – заміни засувок. Також на підготовку бомбосховищ у школах. Окремо виділили кошти на військові частини, будемо й надалі допомогати їм закривати витрати на об’єкти, матеріальну базу, ремонти об’єктів, які вони просять.

Ямковий ремонт, що триває у громаді, має ряд недоліків: зокрема, це помітно на вулиці Олега Ольжича… Бачив ситуацію на цьому об’єкті. Скаргу щодо нього управління вже вивчало, виїхавши на місце, ми обов’язково додамо у план робіт заходи для виправлення цієї ситуації. Щодо інших вулиць, то ось сьогодні-завтра має заїжджати підрядник на Пилипа Орлика.

Фури продовжують їхати через центр міста? Ми працювали з поліцією, представник муніципальної варти фотографував ці машини з номерами і скидав правоохоронцям. Попросимо начальника поліції, щоб дав інформацію, скільки штрафів ці порушники сплатили. Але проблема є, і цього тижня призначатимемо нового керівника муніципальної варти, щоб налагодити роботу цього формування для боротьби із фурами і порушниками правил паркування.

Із чим пов’язана зміна керівника муніципалів і хто їх тепер очолюватиме? Попередній керівник став до лав тероборони, увесь цей час йому виплачувався середньомісячний заробіток. Зараз є нова постанова, відповідно до якої за ним зберігається робоче місце без виплати зарплати, тож ми можемо тимчасово на його місце взяти іншу людину. Розглядаємо на цю посаду кандидатуру Віктора Лавринюка, який зараз входить до ДФТГ, а раніше був заступником командира бригади. Людина військова, досвідчена, взяти на себе ці обов’язки не проти.

Під час повітряної тривоги мають закривати магазини та інші заклади. Чи штрафуватимуть тих, хто цього не робить? Попрошу відповідального за цей напрямок Володимира Атаманчука ще раз дати їм письмові роз’яснення щодо правил роботи під час повітряної тривоги. Це стосується не тільки магазинів, а й ринків та базарів.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять + одинадцять =