На головну Інтерв'ю БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: рейд Риловицею, заготівля овочів, ескіз  площі…

БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: рейд Риловицею, заготівля овочів, ескіз  площі…

84

Минулого вівторка  міський голова Петро Саганюк звично зустрівся  із журналістами місцевих засобів масової інформації та  відповів на їхні запитання. 

 

- реклама -

  У понеділок  під вечір на не так давно відремонтованій  вулиці Івана Франка знову працювала  дорожня техніка.  Це запитання переадресуємо  начальнику управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Віктору Фіщуку, бо, як бачите, міський голова теж не завжди  у  курсі  всіх міських  питань.  Як  поінформував Віктор Фіщук, роботи  на вулиці Івана Франка, за якими могли спостерігати, повертаючись  у понеділок з роботи, виконувалися у рамках гарантійних зобов’язань, визначених угодою з підрядником. На цій вулиці були виявлені недоліки  і праціники ДПМК з Луцька їх ліквідовують.

 

   У плані  основних міських заходів  на цей тиждень є громадське обговорення ескізного проекту капітального ремонту площі Героїв у місті, яке заплановане на четвер. Як відомо, на  виготовлення такої  проектно-кошторисної документації було оголошено тендер і його переможець уже підготував свій проект. Хоч цей намір дороговартісний, але   колись  же мають дійти до нього руки, чи,  найперше, – кошти.  Звичайно, проект буде широко обговорюватися, ескіз площі, якою вона  планує стати, варто виставити  на видному місці, аби  кожен з володимир-волинців міг його оцінити. Як  і кожен проект, цей теж буде  допрацьовуватися.

 

Таки була створена комісія, яка провела  перевірку щодо  каналізаційних скидів у Риловицю, про  що нещодавно забили на сполох  міські активісти. Які  її результати? Після таких сигналів від громадськості  провели рейд берегами  цієї річечки  від вулиці Привокзальної  до  Луцької. І не  безрезультатно. Бо виявили  чотири труби, виведені від окремих обійсть.  Деякі, кажуть, для  відведення дощових вод,  призначення деяких незрозуміле, бо ніхто з господарів на подвір’я не пустив, тому дві таких треби просто запінили.  Обстеження  берегів продовжимо аж до Луги,  а згодом із залученням  плавзасобів   варто перевірити, чи не забруднюється таким чином і ця річка.

 

Але здіймався шум і стосовно недоліків, виявлених під час будівництва третьої черги полігону твердих побутових відходів? Як з  ними? Ці недоліки були  «знайдені» лише  у соціальних мережах. Проводилися перевірки, працювали спеціальні служби, але  про фактичні недоліки  ніхто з них  не доповів.

 

На  часі заготівля овочів  для лікарні, терцентру, освітніх установ.  Та  щоразу відмічаєте, що ведеться вона незадовільно.  Цього року, у  значній мірі і через погану врожайність, овочі зросли у ціні. А ті  суми, за  які  їх маємо придбати для бюджетних установ, підлягають проходженню через «Прозоро»,  яка вимагає дотримання певних термінів, через що особливо не поспішиш. Ця процедура  мала би, зважаючи на специфіку продукції, переглянута на урядовому  рівні. Частину овочів заготовляємо не благодійній основі. Головний лікар ТМО  зустрівся з усіма керівниками  ОТГ, сільськими старостами, які обіцяли, що селяни по відру – два  картоплі дадуть на лікарню. Але поки що нема ні кілограма. Тому це й тривожить. З цибулею нам традиційно підсобляє Євген Шелепіна, а от з іншими овочами  може бути проблемно.

 

Висловлювалося занепокоєння  «заморожуванням»  будівництва гуртожитків для військових. Не щоб воно «заморозилося», але  за інформацією, яка надійшла до міського голови, розірвано контракт з підрядниками, які вели там роботи, тепер шукатимуть інших, а це забере час. Отож цього року ці будівлі наприкінці вулиці Ковельською можуть не здати в експлуатацію. Це більше тривожить горезвісний  44-квартирний будинок  – скоро знову Покрова, але  чи принесе це свято довгоочікуване новосілля  – це  залишається під знаком питання.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

19 − два =