На головну Інтерв'ю БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Річку Риловицю  чистити  почали…

БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Річку Риловицю  чистити  почали…

72

 У вівторок  після оперативної  наради міський голова Петро Саганюк звично  зустрівся із  журналістами місцевих  засобів масової інформації  і  відповів  на  їхні  запитання.

    На річці Риловиці вже розпочались роботи з облаштування  рекреаційної зони. Що  планується, що  встигнете, зважаючи, що   надворі  вже пізня осінь? Проектно-кошторисна документація передбачає  наведення  там благоустрою і створення  зони відпочинку.  Кошти у півмільйона гривень  виділені  з обласного бюджету, чому посприяв і народний  депутат  Ігор Гузь. Це не така  велика  сума, щоб не  встигнути її освоїти.  Поки  що взялися  за очищення русла цієї  річки,  згодом  планується облаштувати  відпочинкову зону зі встановленням малих архітектурних форм,  дам доручення  архітектору, аби  показав  цей проект.  Але  основні  роботи  вестимуться вже наступного року.  Проектно-кошторисна  документація на  цей об’єкт довго проходила експертизу,  її повертали  для  допрацювання,   всі ці зауваження  врухували.

- реклама -

 

Давно  такого не  було, щоб  скликана   сесія міської ради не відбулась. До міського голови, звернулись депутати з проханням скликати позачергову сесію міської ради, на яку винести ініційоване фракцією “Батьківщина” звернення до Президента України з приводу підвищення ціни на газ. Стараюся особливо не вникати в політичні справи, бо  очолюю місто, ав ньому живуть люди різних політичних поглядів. . Втім, вважаю, що якби це не був  вимушений вихід із ситуації, що склалася, нім хто б ціни на газ не піднімав.

 

   Знову заговорили  про земельну  ділянку під міське кладовище? Це питання  і не  зникало  з  поля  зору.  Про всяк випадок є резервна ділянка  біля військового радгоспу, яку  можна  було б використати на такі потреби. Але  працюємо  над  тим, щоб  знайти можливість  для  створення нового кладовища в районі повороту на село Ворчин.

 

   Жителі  міста  обурюються, що у районі вулиці Зимнівської є канал, куди зливають нечистоти з  довколишніх обійсть.  Все залежить насамперед від совісті людей. Нам ця проблема відома. В наступному році треба буде планувати асфальтування вулиці Рокицького  і зачищення  каналу.

 

    До  речі,  а  що  з меморіальною дошкою Рокицького, яку зняли  з приміщення «червоної» школи ? Її не повернули, бо не вирішена доля цього приміщення, що  громадою варто зробити. Хай би громадськість, депутати міської ради висловили свої пропозиції. Це приміщення треба або продати з умовою збереження його  первозданного  вигляду, або вкласти в його ремонт більше 10 мільйонів гривень. Це надзвичайно великі для бюджету кошти. А дошка наразі зберігається на КП “Полігон”.

 

   Художню школу немає намірів туди переселити? А з її приміщенням на вулиці Устилузькій як бути? Там теж подана заявка на ремонт даху на п’ять мільйонів гривень. Трошки в цьому році навели їм на території благоустрій. Будемо розглядати й інші пропозиції.

 

    Вже не вперше  підганяєте  архітектурну  службу з  визначенням меж міста. Хіба вони не встановлені? У нас розроблений і затверджений  Генеральний план,  але, як  виявилося, з чіткістю меж не все гаразд. Як  відомо,  на міський околиці ТзОВ  «П’ятидні» звело потужний елеватор. Керівник цього аграрного підприємства  має  масштабні плани з  його розвитку з подальшим будівництвомлинів, масло-жирового комбінату. Але тут виникли  розбіжності у межах місті, частина  території вклинюється у район. Тому й потрібні  чіткість у цьому.

 

Міські  перевізники  ще не  вимагають підвищення ціни за проїзд у маршрутках? Письмового  такого звернення  до міськвиконкому  ще не надходило, але  усні  вже лунали. І це  те; не  від доброго  життя. Он як підросли ціни на пальне.

 

  44-квартирний будинок для військових, який вже хочеться назвати сумнозвісним,  буде зданий в експлуатацію хоч цього  року?  ГоловКЕВ, який є замовником будівництва цього об’єкту, направило документи про готовність будинку до експлуатації на експертизу. З держархбудконтролю прийшла відповідь із більш як півсотнею зауважень. З військовими тиловиками надто складно працювати, об’єкт на превеликий жаль ще неготовий. А дуже хотілося б його здати ще у цьому році, це розв’язало б  житлові проблеми багатьох військовослужбовців.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

11 + вісім =