На головну Інтерв'ю БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Рясний сніг і очікуваний бюджет під новий рік

БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Рясний сніг і очікуваний бюджет під новий рік

60

Після   оперативної нарада у вівторок  міський голова Петро Саганюк  у традиційно  зустрівся з журналістами  місцевих засобів масової інформації та відповів на  їхні запитання.

 

- реклама -

   Грудень ніби спохватився за своїми зимовими  обов’язками  і  раптом щедро сипонув снігом. Чи не  стало це «несподіванкою», як  це часто буває, для комунального  господарства  міста?   Така погода  завжди  додає додаткових клопотів. От  і у ці дні  працівники КП “Полігон” працювали практично цілодобово, залишаючи лише  кількагодинну перерву на відпочинок, за що їм щире спасибі.  Центральні вулиці в межах міста і майже всі двори прочищені, прогорнули дороги до кладовища, енергетичних вузлів, маємо підготувати  площу  до урочистого відкриття ялинки, де  збереться міська дітвора. Пального  у  КП  «Полігон» на  такі роботи  вистачає. Є,  правда, і невдоволені, б  кожному  хочеться, щоб на  його  вулиці сніг найперше  прогнули

 

   За кілька днів на  сесії міської ради  має бути прийнятий бюджет наступного року. Який він?  Цей основний фінансовий документ обговорений на засіданнях депутатських  комісій,  відбулися громадські слухання,  по мжливості враховані  подані запити, звичайно,  не всі, бо  їх  надійшло дуже багато, а  фінансовий ресурс обмежений. З натяжкою, але закриваємо першочергові потреби освіти, медицини, інших галузей. Звичайно, хотілося б більше, але  видатки  мають  бути співмірними з доходами.

 

  А  яка ситуація з  погашенням  заборгованості з цьогорічних освітньої  і медичної субвенцій.  За попередньою домовленістю місту пообіцяли 1,8 мільйона  гривень державних коштів  на  першу з цих галузей.  Решту, а  для  закриття освітніх потреб треба до трьох мільйонів гривень, перекриємо за рахунок економії енергоносіїв   у освітніх установах. Питання з медичною субвенцією  вирішене.

 

   Нещодавно   побачив світ новий промо-ролик про наше місто. Які ваші враження? Все що позитивно показує Володимир-Волинський, сприймаю як належне. Якщо комусь не подобається, то, можливо, це через власне суб’єктивне сприйняття і особисті образи. Втім давно  відомо, що всім не вгодиш,а ще кажуть, що про смаки не сперечаються.

 

   Як  і оперативна  нарада, так  і цей брифінг завершальні цього року, оскільки   наступний  вівторок –  католицьке Різдво, вихідний день. Чим  був особливим, яким запам’ятається рік, що   відходить? На жаль, це  був ще один рік війни. Місто втратило ще одного сина – Василя Крищука. І які б позитивні емоції ми не переживали, але цей біль дуже пекучий. А загалом, все, що ми планували, виконали  де приблизно на  99 відсотків. І це не лише заслуга міського голови, але й велика участь депутатів міської ради, громади, за що їм всім щире спасибі. Невдовзі  плануємо  провести  звіт  міського голови перед громадою, отож  на ньому детально  розкажемо  про всі здобутки, які  мало  наше  місто  у 2018 році. А  в межах держави цей рік, безсумнівно  запам’ятається  такою історичню подією як  проведення  Об’днавчого собору і стоврення Автокефальної православної церкви України, а початок наступнго – отримання  такого довгоочікувано Томосу.

 

  Але навіть  ця важлива  подіє не принесла повної єдності  православних церков.  Наша  єпархія  такоє не підтримує  цьго об’єднання. Чи не породить  це   певні протистоянн у місті?  Я особисто вірю в Церкву Христову, а вникати у ці міжконфесійні справи посадовцю не годиться. Але я вірю у толерантність і мудрість  і прихожан, і священнослужмтелів , вірю, Що і ті, і ті визначаться  та  знайдуть правильне рішення.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 − два =