На головну Інтерв'ю БРИФІНГ  МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Схилило  місто  голови  у  жалобі…

БРИФІНГ  МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Схилило  місто  голови  у  жалобі…

37

   У вівторок після оперативної  наради міський голова Петро Саганюк звично  зустрівся із  журналістами місцевих  засобів масової інформації  і  відповів  на  їхні запитання.

 

- реклама -

Сумна  новина прилетіла  у місто  зі Сходу  –  від ворожої кулі у зоні ООС  зупинилося  серце нашого земляка, військовослужбовця 14-ї  механізованої бригади.  Ніхто й не думав, що  така біда знову повернеться до нашого міста. Навіть  отримавши  таке повідомлення у неділю, до кінця  не вірили у нього, сподіваючись, що виявиться воно помилковим. Я особисто і, думаю, вся громада глибоко стурбовані цією трагічною звісткою і  висловлюємо  щирі  співчуття  родині загиблого бійця. Зараз їм треба допомогти з похоронами,  підтримати,  виділено одноразову грошову допомогу. Поза увагою міської влади сім’я Василя Крищука не залишиться, а в нього старенька матір, дружина і двійко синів. Дай Боже, щоб більш такого лиха не зазнала жодна ні володимирська, ні українська родина. В місті з цього приводу оголошено дводенну жалобу. Ми відмінили всі розважальні заходи до Дня Незалежності України, піднімемо тільки урочисто Державний Прапор.

 

   Збігає літо,  зима  все ближчає, а  як  у місті  з підготовкою його  господарства  до  холодів?  Треба  ще освоїти близько 12 мільйонів гривень бюджетних коштів.. Плануємо заасфальтувати дороги  ще  на шести вулицях.  Це  чималий обсяг  робіт, з яким  треба поспішати. Тому щораз підганяю  і підрядників, і замовників з освоєнням  коштів. У понеділок з цього приводу скличемо  спеціальну нараду, де прискіпливо   проаналізуємо  причини зволікання та стан виконання робіт.  А загалом ремонтуються дахи, йде часткова заміна теплотраси,  оновлюються мережі. Та хотілося б, щоб  все  це  робилося  швидше, за погоди, а  вона будь-коли  може  зіпсуватися.

 

   Уже  давненько  на  центральній площі з вини  вандалів  одиноко  стоїть літера Я. Коли  їй серце повернуть?  Воно тимчасово знаходиться  у  КП «Полігон».  Треба виділити кошти і відремонтувати цю інсталяцію, на  що  доведеться  витратити  у межах десяти  тисяч  гривень. До цих  робіт  нині  просто  руки не доходять,  у працівників  цього комунального підприємства   дуже багато роботи. Це питання  згодом вирішимо, як трошки розвантажимося з часом.

 

   У сквері біля  історичного музею  встановили  гарні  лавки, та  люди  обурюються:  відпочивати на них ворони  не дають. Ми  теж  бачимо і знаємо про  ці незручності. Та нині, поки ще дерева у зеленім листі,  ніхто їх  різати не  буде. А десь у листопаді, можливо, і доведеться і покронувати  ці  насадження.  Та, може, ті, хто так  ревно обурюється, якійсь свої шляхи розв’язання цієї проблеми запропонують?..

 

   На часі реорганізація житлово-експлуатаційної контори. Що  надалі  буде з цією організацією? Потреба у цім перетворенні  давно  назріла,  таке реформування здійснюється  по  всій країні. Жителі  багатоповерхівок, а  саме їх переважно обслуговує  ЖЕК, майже на 100 відсотків приватизували свої квартири. А сходові клітки, горища і підвали лишились на балансі цієї контори. Квартплата, яку нараховують, не покриває всіх  її видатків, бо, по перше, вона невелика, по друге, велика кількість людей користується субсидіями і пільгами, а частина жителів просто не платить. Тому ЖЕК – це мертва “фірма”. На сесії міської ради буде розглядатись питання про перетворення ЖЕКу в управляючу компанію, яка зможе брати участь в конкурсі на управління багатоквартирним будинком.

    Уже на  вперше робите зауваження керівництву ТМО  за зволікання з освоєнням  виділених з  міського бюджету коштів на   ремонт ренгенапарата. У  чім тут причина?  Міська рада виділили на  цей ремонт 600 тисяч гривень, лікарня проплатила аванс за ці роботи. Затримка вийшла за підприємством, яке випускає запасні частини до апарата. Це не наша вина. А взагалі є необхідність купити для територіального медичного об’єднання новий цифровий сучасний рентгенапарат, ціна якого  нині  становить  кілька мільйонів гривень.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × чотири =