Новини

Брифінг міського голови: святкові і ділові аспекти 1029-річчя міста

Архів
28 переглядів

У вівторок міський голова Петро Саганюк традиційно зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації і відповів на їхні запитання.

Місто відзначило свій 1029-й день народження. Які враження залишилися від цього свята, які висновки напрошуються, адже наступного року у Володимира буде кругліша дата? Слава Богу, відсвяткували нормально. Якщо були десь якісь огріхи, то вони вирішувалися у робочому порядку. Але склалося враження, що організація свята це виключно обов’язок міської влади. Наші працівники для його організації виклалися сповна. Але хай би і наші опоненти долучилися до проведення якихось заходів. Легше всього займати позицію: ви робіть, а ми потім покритикуємо.

До нас приїжджали делегації з міст-побратимів, зокрема і закордонних. Очевидно, що попри святковий настій була нагода і для проведення ділових переговорів. На цьому святі найчисельнішою такою делегацією була німецька – із Цвіккау приїхало до трьох десятків гостей на чолі з бургомістром, з якою ми зустрілися і обговорили перспективи подальшої співпраці. Вибрали енергоефективний напрямок – утеплення установ, заміна мереж тощо. Із закордонних були у нас гості і з Кеншинського і Грубешівського повітів. Делегували своїх представників до нас на свято Дубно, Гола Пристань, волинські міста. Звичайно, що обмінювалися з ними своїми планами, проблемами, та склалося враження, що останніх у інших міста ще більше. Багато чого вони хотіли б у нас перейняти.

Після свят розпочався останній місця літа. Що ще треба конче зробити, щоб холоди не застали зненацька? До 20 серпня повну готовність до нового навчального року мають забезпечити всі школи міста. Поки що це зробили лише дві з них – № 1 і № 5. Можемо хіба шо не встигнути до цієї дати з ремонтом харчоблоку у НВК № 3, де солідний фронт робіт. Активно готується до опалювального сезону «Теплокомуненерго», ми дозволили бюджетним організаціям заплатити авансом за тепло, щоб підприємство мало кошти на такі роботи. Бо держава лише обіцяє гроші за субсидії повернути, але доведеться чекати, поки народні депутати зі своїх канікул повернуться.

У понеділок ви провели черговий прийом громадян, який назвали складним. Дуже багато людей звертається з проблемами, які легко можна розв’язати на місцях. Складається враження, що ми ніяк не можемо відійти від радянських часів, коли з найменшою дрібницею треба було стукати у владні кабінети. Маємо всі разом, громадою, працювати на місто. А є якесь питання, цілодобово можна зателефонувати на черговий номер у міськвиконкомі 3-57-01.

У центрі міста так і стоїть занедбаним приміщення міської вбиральні, яке продавали з аукціону і на яке були амбітні перспективи… Так, свого часу його продали чи то київській, чи то житомирській фірмі, яка мала щодо реконструкції цієї будівлі свій проект. Згодом проводився повторний тердер і нині ця споруда «застрягла» у судовій тяганині. Якби вона закінчилась, то щось з нею можна було робити.

За кілька тижнів хай не у місті, але дуже близько до нього відбудеться фестиваль «Княжий». Хоч не ми його організатори, але певну допомогу у проведенні, зокрема підготовці території надаватимемо. Постараємося вирішити питання щодо торгівлі спиртним. Приймемо рішення міськвиконкому про заборону такої торгівлі на час проведення поблизу цього дійства.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Теги: брифінг, міський голова, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up