Новини

Брифінг міського голови: Тепло у у лікарню, садочки і школи подали

Архів
30 переглядів

У вівторок після оперативної наради міський голова Петро Саганюк традиційно зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації і відповів на їхні запитання.

Друга половина другого весняного місяця на календарі, а за вікном і в приміщеннях холод далеко не квітневий. У деяких містах знову включили централізоване теплопостачання. І у нас воно включено у лікарні, дитячих садках, школах, де свої котельні. Стосовно того, чи поновлювати опалювальний сезон у багатоквартирних, думки суперечливі: одні жителі скаржаться, що мерзнуть, другі кажуть, що можна кілька днів перечекати, адже йдеться не до зими, а до літа. А за додаткове тепло доведеться і додатково платити. Гаряча вода у місті подається за графіком – у четвер, п’ятницю, суботу.

Буквально перед самим Великоднем на вулиці Ковельській зняли шар асфальту. Яка була потреба у цих роботах за день до такого великого свята? Справді, минулої п’ятниці, щоб ліквідувати свої недоліки, фірма «Аміла» взялася переробляти цей відрізок дороги. На нашу вимогу не робити у центральній частині міста розгардіяш на свята ці роботи перенесли на цей тиждень. Пильно стежитимемо за тим, як ці підрядники свій брак усуватимуть.

Наближається Провідна неділя, коли ми всі йдемо до місць вічного спочинку наших рідних. Тисячі людей старатимуться відвідати у цей день міські кладовища. Ми дали завдання комунальним службам навести лад у цих місцях, просили підприємства, які мають транспорт , допомогти з вивезенням сміття. Доручено подбати про забезпечення водою, визначення стоянок для приватного транспорту. А для тих, хто добиратиметься громадським, передбачимо збільшення рейсів, можливо використаємо авгобуси «гармошки», які стоять на зберіганні у комунальному підприємстві «Полігон».

Якщо вони простоюють, то чому їх використовувати лише не свята. Можливо, вони могли б стати “першими ластівками” муніципального транспорту? На жаль, попри наші звернення до уряду так і не вирішилося питання легалізації їх використання у місті. Вони і досі залишаються у віданні громадської організації і не можуть використовуватися для отримання прибутку. Один з цих автобусів технічно справний, от і зможемо його хіба що один раз для перевезень на свято використати.

Більше про те, як відсвяткувало місто Великодень, які роботи з благоустрою виконуватимуться найближчим часом та скільки грошей є у міській казні, читайте у друкованому номері нашої газети.

Антоніна Михальчук.

Коментарі
Теги: Аміла, Антоніна Михальчук, благоустрій, брифінг, Петро Саганюк, транспорт
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up