На головну Інтерв'ю БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Це ж як треба своє місто не любити, щоб ...

БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Це ж як треба своє місто не любити, щоб  у ньому смітити

48

 У вівторок після оперативної наради міський голова Петро Саганюк звично зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації і відповів на їхні запитання.

 

- реклама -

Останнім  часом у місті позрізали багато старих дерев, а  весна якраз та пора, коли  про посадку нових і поліпшення озеленення міста можна подбати.  Безперечно, це одне  з традиційних завдань на таку пору. Нещодавно об’їхав місто і  бачив, що є чимало  поламаних, уражених омелою дерев, які треба вибракувати. І звичайно ж на  їх місці посадити нові. У нас є свої саджанці декоративних дерев у КП «Троянда», окрім того маємо домовленість  з керівництвом держлісгоспу, яке обіцяло посприяти у  забезпеченні посадковим матеріалом зі свого розсадника. За кілька днів за сприятливої погоди такі роботи будемо починати.  Є певний фронт для них і у парку «Слов’янськім».

 

Позитивним  фактом на оперативній нараді назвали збільшення умісті середньої зарплати за два місяці цього року. За  рахунок чого воно відбулося?  Середня заробітна плата у місті за  даними  з початку року становить 7282 гривні,  зросла вона до попереднього показника на 300 гривень. Тут кілька факторів вплинуло –і  промисловість почала ліпше працювати, і бюджетникам виплати збільшилися…

 

У вівторок скликаєте велику нараду для обговорення весняних завдань з міського благоустрою.  Які основні акценти робитимете?  Після  детальних оглядин міста можна стверджувати, що воно відносно  благополучно пережило зиму, стан  доріг  значно ліпший, ніж бував  у попередні роки. Однак  дуже багато поутворювалося стихійних сміттєзвалищ. Дивуюся: це  ж як треба не любити місто, у якому живеш, у якому виростають твої діти чи онуки, щоб  весь непотріб аби з двору.  Невже так важко вивести відходи  на облаштований для цього полігон, чи найняти для цього  спеціальний транспорт. Адже маємо вдосталь техніки у КП «Полігон», щоб надавати такі послуги.

 

Став відомий ще один кричущий факт такої , інакше і не назвеш, як дикої поведінки  наших співгромадян:  на поля фільтрації  колишнього цукрового заводу вивезли трупи свиней.  Тут дійсно обуренню не має меж. У понеділок   виявили на цій міській околиці  до  30 мертвих підсвинків і кілька свиноматок. Працюють ветеринарні служби, правоохоронні,  аби  і  з’ясувати причини загибелі тварин, і конче знайти того, хто так шкодить місту.  Виходить, якщо  ми все прибираємо, то нам  можна  і, так би мовити, свиней підкласти.  Докладемо всіх зусиль,  аби знайти цього зловмисника і  належно покарати.  Щоб іншим наука була. Бо  подібний  випадок  уже мали  неподалік території міського сміттєзвалища.

 

   З  потеплінням активізуються будівельні, ремонтні роботи. Які  такі проекти реалізовуватимуться  у цьогорічний весняно-літній період?  Заплановано чимало, продовжуватимемо розпочате торік,  визначено нові об’єкти. Щодо асфальтування вулиць, то їх  свідомо не перелічуватиму, бо як  тільки  розпочнуться роботи на одній, з іншої приходять з претензіями: чого у нас не робите.  При визначені такого переліку вулиць старалися врахувати   принцип справедливості  –  і наявність документації, і  щоб  були вони у різних районах тощо. Уже почали  щебенити вулиці Богуна,  Наливайка, на черзі Ломоносова… Очікуємо результатів тендерів на ремонти дитсадків №2 і № 8, на  придбання рентгенапарата для ТМО, результатів експпериз на певні  роботи і матеріали.

 

   Менше як за два тижні відбудуться вибори Президента України. Яка у місті готовність  до  їх  проведення? Для роботи дільничних виборчих комісій створені  відповідні умови.  Окружна  виборча комісія  тепер розмістилася у приміщенні  «Львівської політехніки» у селищі цукрового  заводу, то  треба врахувати, що в ході підрахунку голосів туди з’їдуться кілька сотень автомобілів,  потрібно передбачити,  де б вони могли розташуватися, погрейдерувати обочини дороги.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два + три =