На головну Інтерв'ю БРИФІНГ  МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Відгомін свята  і  дорожні  завдання

БРИФІНГ  МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Відгомін свята  і  дорожні  завдання

38

   У вівторок після оперативної  наради міський голова Петро Саганюк звично  зустрівся із  журналістами місцевих  засобів масової інформації  і  відповів  на  їхні запитання.

    Відсвяткували. З якими враженнями, оцінками, висновками?..  вважаю, що  заходів  до 1030-річчя міста було вдосталь і підготовлені вони  були на пристойному рівні. Мали  чимало поважних гостей. До нас на свято завітали голова  ОДА Олександр Савченко, народний депутат Ігор Гузь, запрошували  і наших екс-нардепів  Олександра Скипальського і Віктора Олійника, але  через масштабні заходи у столиці з  нагоди Дні хрещення Київської  Русі вони не змогли приїхати. Запрошували і   духовенство різних конфесій, але не всі на  це  відгукнулися. А  потім почалися  образи, що  одним  надади перевагу, а іншим ні. Отож хочу  заявити:  я  однаково  ставлюся до всіх  священнослужителів у нашому  місті,  які  сіють  добро у  душах своїх прихожан. Хотілося, що  у святі справи  менше вклинювалося політики, щоб  врешті об’єдналася церква у єдиній незалежній державі.  Мали  прецедент   після молебню  святому Володимиру у парку «Слов’янськім”,   який наробив шуму на всю Україну. Я не проти поезії  Шевченка, ні  проти  Дмитра Себія, який її декламував. Всіх у нас в душі Кобзар, але його можна читати і дружелюбно, без образ. Бо на грунті  злобі і ненависті  добро не проростає.

- реклама -

 

  Вже  на порозі серпень,  він швидко  наблизить  завершення  літа, а зима може спитати,  де воно було? Заплановане загалом  виконується.  У школах завершено внутрішні  ремонтні роботи, класи укомплектовано. В ТМО ще є неосвоєні кошти – головний лікар над цим працює. Тривають ремонти системи теплопостачання. Розпочато  ремонт історичного музею, з  чим  відкладали  через святкування.  Завершили експертизу проекту  щодо  впорядкування  території біля річки Риловиці,  можна братися за освоєння  виділених на це коштів. Як  і за  вали Городища. Маємо трохи проблеми з дорогами, бо ці роботи не дозволяла виконувати погода. А область  якраз на такі потреби на умовах співфінансування виділила  місту 6,9 мільйона гривень. Шоб  забезпечити норму 50Х50, ще стільки  маємо докласти своїх коштів.

 

Загалом вийде чимала сума у понад 13 мільйонів гривень. На   які дороги  її використаєте? Ми вже цього року заасфальтували п’ять вулиць, а не за всі виконані роботи розрахувалися.  Планується благоустрій на вулиці Івана Франка, яка хоч і фактично центральна, але у вкарай непривабливому вигляді. Це обійдеться  приблизно у півтора мільйона гривень. Поточні ремонти доріг треба виконати на вулицях Драгоманова, Незалежності, Миколаївській, Гайдамацькій та Сагайдачного, на об’їзній дорозі…  Гроші  є  куди  вкласти.

 

Анонсується і  масштабний  та  дороговартісний ремонт кільця при в’їзді  до нашого міста?  Так,  але  це  не  наші повновадення, бо воно на дорозі державного значення. Має потягти цей  ремонт до  десяти мільйонів гривень. Багато хто каже, що  завелика сума, але  самого лише асфальту там треба покласти у три шари,  зробити цю розв’язку  відповідно до сучасних  вимог. Як робити, то  вже не абияк.

 

  До редакції написали листа  жителі селища цукрового заводу, які  наводячи у приклад  розбиту вулицю Гагаріна, нарікають, що цьому району  міська влада  приділяє мало уваги, не сприяє цьому і їхній депутат? На  мою думку, їм не  варто ображатися, бо у це  селище за останні роки вкладені чималі кошти. Після  того, як  від нього відмовився завод,  до  речі, акції якого ті ж  жителі продали горе-бізнесменам,  збудували нову котельню,  сучасну каналізаційно-насосну станцію,  встановили вуличне освітлення. У місті із  понад 130 вулиць зазасфальтовано  77, тож майже 50 є  таких, що ніякого асфальту не мають. І  на  всіх  відразу  його не покладеш. Он, жителі військового містечка скаржаться, що і про них не дбають. Однак бюджетні кошти на благоустрій старатимемося ділити справедливо  між всіма округами.  Нам  нині треба думати, як ліпше наповнити  бюджет, щоб місто могло розвиватися. І  до всіх його куточків руки і гроші дійшли.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 1 =