У вівторок міський  голова  Петро Саганюк   традиційно зустрівся з  журналістами місцевих  засобів масової інформації і відповів на  їхні запитання.

  Шквальний  вітер  із дощем пронісся минулого тижня містом. Який  слід  від цієї стихії залишився у місті? Місто  добряче підтопило, особливо  на вулицях Ковельській, Незалежності,  навіть каналізаційно-нососну  станцію неподалік відділу поліції. З  такий  великим  обсягом  води ливнева  каналізація не могла справитися, і не тому, що  несправна  чи не прочищена,  просто  кількість  опадів раптова  і  аномальна. Підтопило  не лише Володимир, а  й інші  міста, де  пронеслися такі зливи.  У нас  у районі  школи-інтернату  пошкоджено два житлових будинки, з яких вітер зірвав  40 і 6 листків  шиферу. Підтопило і будинок  у військовому містечку, де  якраз перекривають дах. Повалилило  кілька дерев. Та завдяки діям штабу  наслідки стихії  оперативно було ліквідованою.

- реклама -

Такі  часті  дощі, очевидь, не  дають зробити  заплановане?  Так, виконанню багатьох завдань погода  перешкоджає. Он  почали роботи  на вулиці Небесної Сотні, де  треба поміняти  бордюри, вкласти бруківку, а  тоді  вже думати  про встановлення  пам’ятника  Героям України. Зняли  старий  асфальт, а  під  ним  плавучий  грунт,  треба бетонувати, тому  можемо й не встигнути  з  благоустроєм  цієї  території до  Дня міста.

То  пам’ятник  борцям  за Україну  таки  буде  у  районі  цієї  вулиці, у прилеглому до неї  сквері?  Про  це  ще рано  говорити. Ті  його  проекти, що  подали наші місцеві архітектори, нікуди не годяться. Нещодавно  мав розмову з відомою  волинською скульпторкою Іриною Дацюк,  сподіваюся, вона  може  надати  достойніший  проект. А  вже як він буде, то  обговоримо  з  громадою і його, і  місце розташування.

Питання  безпеки  масово  встановлених у дворах  дитячих  майданчиків порушують у соціальних  мережах, наводячи  приклад аварійності одного з них?  Їх  справді  встановили багато,  за  всіма не встежиш. Тому принагідно звертаюся до  громади: якщо  ви  бачите якусь  загрозу на тім  чи іншім об’єкті, телефонуйте не  черговий номер міськвиконкому  3-57-00, а ми  вже постараємося відповідно зреагувати.  Хоч  і дав доручення  перевірити  такі  майданчики, втім, не обов’язково чекати,  поки у кожен  двір загляне міська влада. Самі  мешканці  можуть простежити  за  безпечністю  місць, де  бавляться їхні діти  Як і за іншими  проблемами  міського  життя, яких у нас  вистачає. Он нещодавно  представники  славнозвісної меншини  пробувати навіть світлофор на перехресті  на Ковельській вкрасти. Маємо  берегти те, що  зроблено для  громади, а  не  руйнувати,  а  тоді   починати на владу  кивати.  Ті ж  дитячі  майданчики  руйнуються не  стільки  дітьми, як  дорослими дядями і тьотями, які   теж  полюбляють  на  деяких  з них   «відпочивати»,  до  того ж  переважно  у  нічну  пору.

Свято  фактично  вже  на порозі – залишилося  переступили  якихось  кілька днів?  Готовність до  нього у нас  нормальна.  Багато  чого зроблено у місті, і не  лише у рамках  підготовки  до святкування.   За   півроку  на міських  об’єктах освоєно  понад  22 мільйони  гривень, тоді як  минулого року за  такий період – 16.   Подбамо  і про  те, щоб  свято  минуло  безпечно, у  ці  дні  комунальні  та  інші служби  нестимуть чергування.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.  

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 + десять =