Новини

Брифінг міського голови: Влада щодня у кожен двір не загляне

Архів
46 переглядів

У вівторок міський  голова  Петро Саганюк   традиційно зустрівся з  журналістами місцевих  засобів масової інформації і відповів на  їхні запитання.

  Шквальний  вітер  із дощем пронісся минулого тижня містом. Який  слід  від цієї стихії залишився у місті? Місто  добряче підтопило, особливо  на вулицях Ковельській, Незалежності,  навіть каналізаційно-нососну  станцію неподалік відділу поліції. З  такий  великим  обсягом  води ливнева  каналізація не могла справитися, і не тому, що  несправна  чи не прочищена,  просто  кількість  опадів раптова  і  аномальна. Підтопило  не лише Володимир, а  й інші  міста, де  пронеслися такі зливи.  У нас  у районі  школи-інтернату  пошкоджено два житлових будинки, з яких вітер зірвав  40 і 6 листків  шиферу. Підтопило і будинок  у військовому містечку, де  якраз перекривають дах. Повалилило  кілька дерев. Та завдяки діям штабу  наслідки стихії  оперативно було ліквідованою.

Такі  часті  дощі, очевидь, не  дають зробити  заплановане?  Так, виконанню багатьох завдань погода  перешкоджає. Он  почали роботи  на вулиці Небесної Сотні, де  треба поміняти  бордюри, вкласти бруківку, а  тоді  вже думати  про встановлення  пам’ятника  Героям України. Зняли  старий  асфальт, а  під  ним  плавучий  грунт,  треба бетонувати, тому  можемо й не встигнути  з  благоустроєм  цієї  території до  Дня міста.

То  пам’ятник  борцям  за Україну  таки  буде  у  районі  цієї  вулиці, у прилеглому до неї  сквері?  Про  це  ще рано  говорити. Ті  його  проекти, що  подали наші місцеві архітектори, нікуди не годяться. Нещодавно  мав розмову з відомою  волинською скульпторкою Іриною Дацюк,  сподіваюся, вона  може  надати  достойніший  проект. А  вже як він буде, то  обговоримо  з  громадою і його, і  місце розташування.

Питання  безпеки  масово  встановлених у дворах  дитячих  майданчиків порушують у соціальних  мережах, наводячи  приклад аварійності одного з них?  Їх  справді  встановили багато,  за  всіма не встежиш. Тому принагідно звертаюся до  громади: якщо  ви  бачите якусь  загрозу на тім  чи іншім об’єкті, телефонуйте не  черговий номер міськвиконкому  3-57-00, а ми  вже постараємося відповідно зреагувати.  Хоч  і дав доручення  перевірити  такі  майданчики, втім, не обов’язково чекати,  поки у кожен  двір загляне міська влада. Самі  мешканці  можуть простежити  за  безпечністю  місць, де  бавляться їхні діти  Як і за іншими  проблемами  міського  життя, яких у нас  вистачає. Он нещодавно  представники  славнозвісної меншини  пробувати навіть світлофор на перехресті  на Ковельській вкрасти. Маємо  берегти те, що  зроблено для  громади, а  не  руйнувати,  а  тоді   починати на владу  кивати.  Ті ж  дитячі  майданчики  руйнуються не  стільки  дітьми, як  дорослими дядями і тьотями, які   теж  полюбляють  на  деяких  з них   «відпочивати»,  до  того ж  переважно  у  нічну  пору.

Свято  фактично  вже  на порозі – залишилося  переступили  якихось  кілька днів?  Готовність до  нього у нас  нормальна.  Багато  чого зроблено у місті, і не  лише у рамках  підготовки  до святкування.   За   півроку  на міських  об’єктах освоєно  понад  22 мільйони  гривень, тоді як  минулого року за  такий період – 16.   Подбамо  і про  те, щоб  свято  минуло  безпечно, у  ці  дні  комунальні  та  інші служби  нестимуть чергування.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.  

Коментарі
Теги: Антоніна Михальчук, брифінг, міський голова, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up