На головну Інтерв'ю БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Вимагає ремонту Устилузька, тріщить будинок у  центрі міста…

БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: Вимагає ремонту Устилузька, тріщить будинок у  центрі міста…

58

 У вівторок після оперативної наради міський голова Петро Саганюк звично зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації і відповів на їхні запитання.

 

- реклама -

Схоже, що  цьогорічна  весна  поспішає.  Як  правило, з розтаванням снігу  оголюються  і  проблеми, які маскувала  або яких додала   зима.  Дійсно, ще лютий на календарі, а  погода  на вулиці  вже стоїть весняна і кличе  поспішати  визначатися з  фронтом  робіт для теплого сезону.  А у місті  є до  чого докласти зусиль. З поміж інших проблем чи не найгострішою нині стала  вулиця Устилузька –   державна дорога,  яку конче  потрібно  ремонтувати.  Мали про це розмову з  головою облдержадміністрації, якщо не виділять  коштів на її капітальний ремонт, то хоча б поточний найближчим часом слід провести.  Звичайно, був би ліпшим перший, звернемося ще  за  підмогою  до нашого народного депутата Ігоря Гузя, бо  це ж дорога, яка  в’їзд у  країну  відкриває.  Маємо  клопіт і з  житловим  будинком на  вулиці Князя Василька, 2, по якому пішли  тріщини , а встановлені  маячки сигналізують, що  з ним  треба вже щось робити. Треба найперше запросити  фахівців, які б запропонували  свої варіанти  розв’язання цієї  проблеми.   Протікає дах у  дитсадку № 2,  потрібно і його ремонтувати.  І  таких  завдань  у житлово-комунальному  господарстві міста предостатньо.

 

   Чи відбувся  планований візит до нашого міста голови  облдержадміністраці? Так, минулого тижня ми зустрічалися  з Олексаандром Савченком. Крім  перспективи ремонту вулиці Устилузької,  говорили також про стан матеріально-технічного забезпечення військових частин, що дислокуються на території міста, адже військовослужбовці постійно звертаються за допомогою. Голова  ОДА  заявив і про підтримку проекту третьої карти міського сміттєзвалища. Зачепили і  питання  нашого сумнозвісного довгобуду, дуже  сподіваємося, що хоч цього  року  44-квартирний будинок для військових буде заний в експлуатацію.

 

   Оскільки  зайшла мова про військових, то  може є надії і на зміну ситуації  щодо  територій танкового полку та військторгу?  На жаль,  з  цим  майном ніщо не зрушилося з місця. Міністерство оборони проводить зараз інвентаризацію територій танкового полку, а щодо  військторгу відкрита  кримінальна справа. Це  майно військового відомства, що на території міста,  продовжує свій занепад,  і вплинути  на ситуаціє міська влада не має важелів.

 

   У  понеділок відбувся черговий прийом громадян  міським головою. З  чим  нині  переважно  звертаються містяни? Приходило до двох десятків володимир-волинців.  Більшість  – з  питаннями житлових субсидій,  той просить добавити, той – переглянути. Однак міський голова не  має повноважень відміняти рішення комісії, яка  зробила свій висновок  щодо правомірності таких виплат. Звертається люди і з проханням  про  виділення матеріальної допомоги.

   У місті  реалізували  прохання, висловлене під час звіту міського голови  перед громадою:  почали харчувати  соціально незахищених осіб. Яким коштом, завдяки  кому? Ми підтримали цю ініціативу, вважаю, що це потрібна і корисна справа. Поки що це завдяки благодійникам. За кілька днів пересвідчилися, що це має попит – є люди,які приходять попоїсти в облаштований пункт, а дехто просить гарячий обід із собою. Маємо  задум  створити  спеціальний благодійний фонд, який би  наповнювали всі потрохи, хто має таку можливість.

 

За  тиждень  – сесія міської  ради.  Як думаєте: вона буде  «гарячою», як  попередня? Це  вже залежатиме від депутатів. На порядок денний, як і минулого разу  винесено багато  (понад 40) різноманітних , переважно робочих питань.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК,

 

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + 2 =