На головну Інтерв'ю БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Як не ворони, то сморід  у місті дошкуляє

БРИФІНГ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ: Як не ворони, то сморід  у місті дошкуляє

56

   Минулого вівторка  міський голова Петро Саганюк звично зустрівся  із журналістами місцевих засобів масової інформації та  відповів на їхні запитання. 

 

- реклама -

Жителі  багатоповерхівок на вулиці  Луцькій, 101 – 105 цікавляться, коли почнуть реалізовувати проект бюджету участі «дорога додому», за який проголосували 355  жителів. Адже  цей проект  дуже потрібний.  Передусім звертаємо увагу на об’єкти, дороги, вулиці, де необхідно виконувати роботи терміново – це Луцька,  де  благоустроюємо двір у будинку у районі селища цукрового заводу, сподіваємося, що якусь частину робіт там виконає фірма «Аристократ », яка звела багатоповерхівку, Лотоцького (проїзд), Князя Олега, Привокзальна тощо. Усі ремонтні роботи виконуються в міру надходжень коштів. Першочергово працюємо там, де стан критичний. До  того ж бригаду ремонтників від нас забирають сусіди з Нововолинська, а у місцевого  КП «Полігон», яке здійснювало поточний ремонт доріг, вийшла з ладу фреза.

 

А  що з довгоочікуваним  ремонтом вулиці Устилузької, який от-от мали  розпочати за європейські  кошти?  Його  дійсно мали розпочати у серпні. Чому з цим зволікають і коли тут врешті закипить робота, спробую дізнатися і  розповісти журналістам.

 

У місті  кілька днів стоїть сморід, який у одних його районах відчутний більше, в одних – менше. З такого приводу до міського голови у вівторок збиралися прийти активісти. Хай приходять,  ми він них не ховаємося і теж боремося  за комфортне проживання  у  місті. Наскільки мені відомо у п’ятницю у районі Новосілок розкидали органіку на полях, а  вітер якраз у ці дні був у бік міста. Мав розмову  з головою Зарічанської  територіальної громади Ігорем Пальонкою, аби при  виконанні таких робіт фермери враховували і специфіку погодніх умов.

 

Вже  минув певний час, як  ви пропонували грошову винагороду тому, хто запропонує ефективний метод боротьби з воронячим засиллям у сквері біля історичного музею. Від жителів Володимира-Волинського надійшло більше десятка пропозицій з різними варіантами розв’язання цієї проблеми. Але  ефективність їх застосування видається досить сумнівною. Так, хтось пропонує порозвішувати флакони з аміачною водою, хтось  – поставити магнітофони з відлякувальним шумом,  що ми вже робили, але безрезультатно.  А один чоловік навіть запропонував намочити шматки хліба у   горілці, а як ворони попадають, його скуштувавши, то просто-напросто їх позбирати.   Навряд, чи  чимось з цього скористаємося,  але, як осиплеться листя, спробуємо ці дерева покронувати, аби сквер таки став затишним місцем відпочинку володимир-волинців.

 

  За кілька днів  розпочнеться новий навчальний рік.  Урочисті лінійки з такої нагоди у школах міста  відбудуться  наступного понеділка.   У мережах уже критикують, що  представники  влади ходять на  такі дійства, аби попіаритися. Отож, нікого із заступників  не посилатиму  на  такі  урочистості. Запросить міського голову  на  таке свято якась школа – прийду. А до  Першовересня  ми  нашим освітянм  і без того подарунки зробили. Будуть здані  у експлуатацію  оновлений спортивний зал у гімназії,  харчоблок у школі № 5. Сподіваємося, що перша міська одинадцятирічка  зустріне  новий навчальний рік із сучасним  спортмайданчиком. Повсюдно в освітніх закладах проведено поточні ремонти.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − пять =