Новини

БРИФІНГ МІСЬКОГО ГОЛОВИ: За місяць до міського ювілею

Архів
9 переглядів

   У вівторок після оперативної  наради міський голова Петро Саганюк звично  зустрівся із  журналістами місцевих  засобів масової інформації  і  відповів  на  їхні  запитання.

 

Сьогодні  позачергова сесія у районі, яка  «пов’язана»  із  міською, яка розпочнеться на півтора годині пізніше.  Яким чином, про прийняття якого рішення йдеться? Про створення  медичного комунального підприємства. Але, очевидь, рішення  про це у вівторок не буде прийнято, перенесемо  це на пізніше, можливо,  скличемо для цього позачергову сесію. Бо  питання  надто важливе, щоб  приймати поспіхом. Є два варіанти його вирішення – створення міської  або міськрайонної такої установи. Зрозуміло, що останній передбачає і фінансову та іншу співуучасть громад, що  треба відповідно узаконити.   А якщо й у районі дійдуть до якоїсь згоди, то  просто нереально, щоб міські депутати  прийшли до   прийняття рішення  без попередньго   обговорення його  проекту.

 

Рівно місяць залишається до святкування 1030-річчя міста?  І за  цей час маємо виконати  чималий фронт робіт з благоустрою.  Приводимо парк «Слов’янський» до ладу, тут вкладається нова бруківка,    маємо оновити освітлення у сквері біля історичного музею,  упорядкувати скверик біля  райдержадміністрації, виконати ряд інших робіт. Над забезпеченням культурної частини свята нині активно працює оргкомітет, який очолює мій заступник Лариса Кулікова, знаю, що ведуться переговори про запрошення  музичних гутрів, думаю, що  за днів десять програма відзначення 1030-річчя  Володимира-Волинського буде готова і жителі міста зможуть ознайомитися з нею.

 

Планували завершити до візиту  Патріарха Філарета, який до нас приїздив  у травні, а  й досі  зроблено облаштування стоянки автотранспорту  біля  собору Різдва Христового. Ця стоянка  при  такому засиллі автомобілів, як  у нас, місту дуже потрібна.  Потрібна вона і парафіянам цього  храму. Але  частина  задіяної земельної ділянки закріплена  за собором. Пропонували  винести питання про  її вилучення  на  сесію  міської  ради, але  депутати  вважають, що його не можна розглядати, поки не буде згоди парафіяльної ради. А не всі її  члени на це погоджуються.

 

Райони  області  беруть  шефство  над   військовою  бригадою для поліпшення  матеріальної бази місця  її постійної дислокації. А місто?  За нами областю закріплений зенітно-ракетний полк,  якому ми по-можливості допомагаємо. Тепер його керівництво звернулося з проханням  про допомогу у ремонті гаражів.  На  червневій сесії міськради   плануємо виділити для цього 200 тисяч гривень, хоч дехто  з депутатів і виступає проти цього.  А тоді визначимося і з фронтом робіт. Це  наша  частина, мусимо  їй допомагати.

 

До  редакції телефонували читачі газети, аби  звернути увагу  на зупинку на вулиці Устилузькій, де  відповідний знак є, але  ні лавчки, ні павільйону на встановлено. А  хто  користується цією зупипинкю? Жителі Федорівки? То нехай  район, чи тепер вже  громада,  подбають про  її відповідне «оснащення». Це не  міська територія.

 

Біля  так званої червоної школи, що на вулиці Драгоманова, не тільки  кущі поросли, а  й борщівник  засіявся.  Негайно  дам команду, щоб комунальні служби  знищили  цей небезпечний  бур’ян.

Антоніна  МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up