Новини

Брифінг міського голови: знову місто на центральному телеканалі фігурувало…

Архів
25 переглядів

У вівторок міський голова Петро Саганюк традиційно зустрівся з журналістами місцевих засобів масової інформації і відповів на їхні запитання.

Чи на вперше за вашої практики оголошена заздалегідь сесія міської ради ніби і зібралась, але не відбулась… Вона позачергово скликалася з ініціативи міського голови і частини депутатів, що передбачено регламентом роботи міської ради. І не відбулась теж з ініціативи вже іншої частини депутатів. Бо навіть ті, хто ініціював її скликання, не забезпечили явки депутатів від своїх фракцій. Нічого крамольного, і таке трапляється.

Кілька днів тому на телеканалі ІСТV демонстрували сюжет з явними звинуваченнями міської влади, яка нібито вставляє палиці у колеса військовим, змушуючи їх відривати кошти від себе і платити земельний податок. Як на мене, то матеріал цей замовний, бо викладені у ньому факти аж ніяк не відповідають дійсності. 17 мільйонів гривень – це сума всіх податків, які сплатили військовики, але далеко не всі вони надійшли у бюджет міста. Дав доручення своїм заступникам, аби вони детально розшифрували для ЗМІ, які суми і куди надійшли , чому ми дотримуємося тої чи іншої позиції (про це читайте у наступному номері газетиред). Нашим військовим формуванням, вважаю, гріх на місцеву владу ображатися, бо, чим можемо, їм допомагаємо. Хоч не завжди на засадах взаєморозуміння. Варто поглянути не територію танкового полку, точніше на те, що від нього залишилося. І це фактично у центральній частині міста. Будівлі військових містечок нам передали, а земля під ними досі у військового відомства. Хіба це правильно? Шукаємо землю під міське кладовище, просимо сприяння у військових, які мають таку можливість, а спільної мови знайти не можемо. Та на цьому чомусь не акцентували увагу столичні журналісти.

Минає Петра і Павла, а отже літо переходить свій зеніт. Як у місті з підготовкою до зими, які енергоефективні заходи вдасться впровадити для економії енергоресурсів? Ви чули: на нараді директор «Теплокомунененерго» Сегій Коба доповів про 40-відсоткову готовність котелень. Якою ціною, то це можуть знати тільки керівники наших комунальних підприємств, бо дуже важко, щось робити, якщо тиснуть борги, адже держава так і не відшкодувала коштів за надані субсидії. У межах міста це до 50 мільйонів гривень, області – до 1,8 мільярда. Однак котельню на вулиці Котляревського ми переводимо на тверде паливо, хоч і на дрова ціна нині щораз підростає, у бюджетних установах багато зроблено для збереження тепла. Уряд поставив завдання повсюдного встановлення приладів обліку тепла, для виконання якого теж треба чималі кошти, будемо робити це у міру можливостей.

Багато проектів, про які не так давно велися розмови, ніби «заговорили». Було оголошено конкурс на проект пам’ятника полеглим за Україну, а результати його невідомі. Так само і з зоною відпочинку на Риловиці, у районі вулиці Луцької…. Стосовно конкурсу на проект пам’ятника, то даю доручення наступного тижня доповісти про його результати. На облаштування згаданої зони відпочинку вже виготовлена документація, але справа впирається у кошти. Знову проситимемо нашого народного депутата посприяти їх виділенню з державної казни. Як і на облаштування третьої черги міського сміттєзвалища, на що теж вже готовий проект. Без похвальби, у місті за останні роки багато зроблено, але ж не всі відразу.

Що вважаєте основний здобутком серед цих робіт? Важко щось виділити. Але коли ще стільки вулиць асфальтували, як за цей і попередні роки? Так само і міняли дахи не багатоповерхових будинках? Благоустроїли основні вулиці міста – Зимнівську, Ковельську.

А, до речі, коли на останній них вже офіційно буде поставлено крапку у ремонті? Здамо її до Дня міста, за винятком бруківки, над її укладанням ще треба працювати. Почекаємо і з пластиковою пішохідною розміткою, яка виявилась дуже дорогою, дорожники вже почали встановлювати традиційну.

Антоніна МИХАЛЬЧУК.

Коментарі
Теги: брифінг, міський голова, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up