Новини

Брифінг місього голови розпочався з ранкового доручення поліції

Архів
26 переглядів

Перед традиційним вівторковим брифінгом для журналістів місцевих ЗМІ міський голова Петро Саганюк зателефонував до керівників міського відділку поліції, аби ті з’ясували, що за заклад відкрився по сусідству з книгарнею “Є”. З цього і розпочався його діалог з медійниками.

Чим викликане таке ранкове доручення? У соціальних мережах уже поширилась інформація, що під вікнами міської ради запрацював зал ігрових автоматів. Тому дав доручення поліціянтам перевірити, що це за заклад і чи законне його відкриття. Розберемося, а тоді конкретно поінформуємо.

На сесії обласної ради, що скликана на вівторок, ділитимуть бюджетні кошти. Місту щось з обласної казни перепаде? Сподіваємося, бо за проектами нам мали виділити п’ять мільйонів гривень на співфінансування асфальтування п’яти вулиць (як згодом стало відомо, розгляд цього проекту рішення відклали на квітневу сесію – Авт.). Питання коштів для ремонту музею цього разу не розглядається, це буде при наступних бюджетних змінах.

Знову згадуєте про рекреаційний проект щодо Риловиці. Що він передбачатиме? Там потрібно почистити саму річку, яка вже заледве не зникає, і створити хоч мінімальну зону відпочинку. Дуже розраховуємо у втіленні цього задуму на підтримку нардепа Ігоря Гузя. Як і стосовно третьої черги сміттєзвалища, на будівництво якої треба, за приблизними підрахунками, до 12 мільйонів гривень. Такої суми у бюджеті відразу не знайдеш, тому, хоч і поки що місто має де складувати сміття, маємо думати про перспективу. Цей проект буде відправлений на технічну експертизу.

Більше –  про освоєння бюджетних коштів, ймовірного начальника відділу культури, зрізування старих дерев і непривабливий вигляд госпрозрахунокового ринку – читайте у друкованому номері газети.

Антоніна Михальчук.

Коментарі
Теги: Антоніна Михальчук, брифінг, міський голова, Петро Саганюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up