Новини

Бригада повернулася: Як вітали у місті героїв-захисників

Архів
8 переглядів

Навіть військові ветерани не пригадують такої кількості військових на площі Героїв, яку побачили містяни і гості Володимира минулої суботи. Близько двох тисяч солдатів, сержантів, офіцерів – особовий склад усіх бойових підрозділів 14-ої окремої механізованої бригади, під супровід військового духового оркестру, пройшовши Ковельською, вишикувалися на майдані.

Комбриг полковник Олександр Жакун, який вів колону, зупиняв її лише біля школи № 3, щоб вшанувати пам’ять полеглих у боях випускників – майора Віктора Хмелецького, який загинув під Савур-Могилою, бійця добровольчого українського корпусу 19-річного Дмитра Колеснікова, котрий поклав голову у селі Піски та молодшого лейтенанта 128 окремої гірсько-піхотної бригади Ігоря Балабоскіна, що у 2015 році поліг у Станично-Луганському районі.

У центрі міста бійців чекали рідні та близькі, деякі з них приїхали з різних куточків Волині, Львівщини, Рівненщини, а також представники місцевої влади і духовенства. Привітали бійців та подякували їм за мужність і патріотизм командуючий групи військ «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк, командир бригади полковник Олександр Жакун, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, міський голова Петро Саганюк, голови районної ради Роман Гук та райдержадміністрації Наталія Василець, котра передала керівникам військового з’єднання ляльку-оберіг, виготовлену сільськими школярами.

Близько двох сотень бійців й офіцерів за героїзм, відвагу і самовідданість, проявлені у ході виконання завдань антитерористичної операції одержали нагороди, відзнаки, подарунки та премії від Міністерства оборони України , Західного оперативного командування, командира ОМБр та обласної та місцевої влади.

У їх числі герой наших публікацій танкіст Роман Киричук, штатний капелан бригади Юрій Глова, керівник прес-служби лейтенант Надія Замрига, заступник командира першого гаубичного самохідного артилерійського дивізіону майор Олександр Винокуров, старший механік гранатометник взводу забезпечення реактивного артилерійського дивізіону солдат Андрій Гладкий, начальник штабу підполковник Ігор Іванов, головний сержант розвідувальної роти Олександр Петрук, прапорщик Василь Степаницький, підполковники Ігор Щербина, Олександр Старушко.

За словами полковника Олександра Жакуна, попри свій доволі молодий вік, народжена в боях і обвітрена у степах Донеччини 14-а бригада з Волині стала однією із кращих у Збройних Силах України. Він подякував волонтерам, місцевим громадам і владі, духовенству за підтримку і допомогу війську.

Гімн 14-о- ОМБр у супроводі духового оркестру з’єднання заспівав соліст цього творчого колективу Сергій Наконечний. У районному будинку культури для військовослужбовців виступили артисти державного академічного Волинського народного хору.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up