Новини

Буде повторний конкурс на посаду головного лікаря станції переливання крові

Архів
5 переглядів

На засіданні  комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників, підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглядалося питання про посаду головного лікаря Володимир-Волинської станції переливання крові.

Заяву подав лише лікар-хірург ТМО Сергій Литвин. Він  запевнив, що добре знайомий зі специфікою роботи служби крові, в своїй програмі говорив про перспективи   збільшення виробництва препартів та компонентів крові на базі станції.  Крім профільних питань, йшлося про інші аспекти функціонування закладу. Зокрема, претендент  заявляє про  наміри зменшити видатки на енергоносії. Він планує встановити на базі станції сонячну електростанцію.

Програму пана Литвина позитивно оцінив голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Олександр Зінчук.

Голова конкурсної комісії Олександр Пирожик поцікавився думкою кандидата про ідею об’єднання двох обласних станцій переливання крові, яку озвучили представники виконавчої влади області під час бюджетних слухань в обласній раді. Сергій Литвин вважає ідею не вдалою, позаяк Володимир-Волинська станція переливання крові здатна виробляти значно більші обсяги препаратів, ніж та, що функціонує в обласному центрі.

Трудовий колектив станції переливання крові надіслав в обласну раду лист в підтримку Сергія Литвина. Члени комісії взяли цей документ до уваги, але просять людей не вчиняти тиску на рішення комісії.

За результатами голосування, яке відбувається у закритому режимі, комісія не прийняла жодного рішення. Отож, оголосять повторний конкурс. Голова комісії наголосив, що Сергій Литвин так само має право брати участь в конкурсі повторно.  Про це повідомляє сайт обласної ради.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up