Новини

Буде у нас «Відкрите місто»

Архів
2 переглядів

У Володимирі-Волинському прийнято рішення про реалізацію проекту “Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади”, який створений за ініціативи Фонду Східна Європа і виконується в партнерстві з Асоціацією відкритих міст.

Веб-платформа “Відкрите місто” – це сайт, за допомогою якого кожен житель зможе за допомогою геолокаційних модулів, інтегрованих в систему, домашнього комп’ютера або мобільних гаджетів, якими нині користується населення,  подати органам влади заявку про проблеми, які його турбують  в сфері житлово-комунального, дорожнього господарства, торгівлі, побутових сервісів, міської реклами тощо.

Минулої п’ятниці у  Володимирі-Волинському побували менеджер програм Фонду  Юрій Піскалюк та національний модератор системи “Відкрите місто” Володимир Павлюк. Вони детально розповіли та наочно продемонстрували для представників комунальних установ, відділів та управлінь  міськвиконкому наявні можливості такого веб-порталу, пояснили основні завдання, а також поділилися реальними історіями успіху українських міст-партнерів проекту.

Окрім дефектів, які будуть виявляти містяни й інформувати про це виконавчі органи влади, електронний інструмент демократії дає можливості подивитися на карті і знайти інформацію про корисні об’єкти: МАФи, рекламні засоби, заклади торгівлі, соціально-освітні установи, міські вбиральні, вільні зони Wi-Fi…  Також за допомогою застосунку  “Play market” і ввімкнутої функції на телефоні “Геолокація” користувачі можуть завантажувати мобільний додаток “Відкрите місто” та подавати заявки прямо з вулиць міста.

Раніше у Володимирі-Волинському деякий час працював аналогічний, але менш функціональний сервіс “Розумне місто”, але в зв’язку з невиконанням положень меморандуму припинив свою роботу.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up