На головну Новини Буде  відкрита  і  для особливих  дітей  з  ОТГ «Жовта  парасолька»

Буде  відкрита  і  для особливих  дітей  з  ОТГ «Жовта  парасолька»

125

Учора у Володимир-Волинському інклюзивно-ресурсному центрі «Жовта парасоля» відбулася зустріч голів навколишніх ОТГ з керівництвом закладу для дітей з особливими потребами задля обговорення можливості відвідування центру особливими дітьми, що проживають в місцевих ОТГ. 

Ініціатором зустрічі виступила команда народного депутата Ігоря Гузя, оскільки в приймальню нардепа неодноразово зверталися жителі громад, які хотіли б, щоб їхні діти відвідували  цей центр. За словами  його  директора Олени Токарєвої, найбільшою проблемою закладу є мала чисельність штату та нестача спеціалістів.

- реклама -

“У першу чергу  маємо забезпечити необхідні умови особливим дітям, а далі займатися їхнім розвитком та соціальною адаптацією. Якщо в нас буде достатня кількість штату, то зможемо прийняти навіть 100 особливих дітей”, – розповіла Олена Токарєва.

У підсумку зустрічі усі представники ОТГ згодилися співпрацювати з «Жовтою парасолею», тож по приїзду на місця вивчать ситуацію в громадах і встановлять кількість дітей, які мають бажання відвідувати інклюзивно-ресурсний центр. Надалі питання фінансування центру громадами буде виноситися і обговорюватися на сесіях ОТГ.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотирнадцять − тринадцять =