Новини

Будівництво будинку для військових розчарувало голову ОДА

Архів
31 переглядів

Минулого тижня  голова ОДА з  керівниками нашого міста і району знову інспектував хід підготовки казарм до приїзду наших захисників, а також оцінив стан справ на будівництві житла для військових  разом із затупник ом директора ТзОВ «Вінницька будівельна компанія» Леонтієм Кондратюком та іншими спеціалістами будівельної галузі.

На будівництва 44-х квартирного будинку для військовослужбовців Врлодимир Гунчик  неприємно вражений від побаченого, адже термін здачі – кінець цього року. Представник підрядника назвав ряд причин, що сповільнюють будівництво.

– Доручення не виконані, змушений був сьогодні доповісти заступнику Міністра оборони про той стан справ, який тут насправді. Вважаю, що  ситуацію ще можна виправити, але не з тією кількості людей, яка зараз тут працює, – зазначив Володимир Петрович.

–  У казармах танкового батальйону голова ОДА не побачив  таких проблем, щоб до повернення бригади ми не довели справи до кінця. Але не може бути зроблена одна казарма ідеально, а решта ні. Тому продовжуємо паралельно роботи у їдальні та  інших казармах. Зараз завдання максимально сконцентрувати кошти для того, щоб замінити вікна, встелити підлогу, – наголосив очільник області.

 

Коментарі
Теги: 44-квартирний будинок для військових, Володимир Гунчик
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up