На головну Новини Будьмо достойними наших загиблих героїв!

Будьмо достойними наших загиблих героїв!

221

    Цю пам’ятку просили опублікувати військовослужбовці, на долю яких випала сумна місія доправляти додому та проводити в останню путь бойових побратимів. Кортежі з тілами загиблих героїв долають тисячі кілометрів зі сходу України, а тут уже стрічають рідні, друзі, сусіди, знайомі й незнайомі земляки. Про шлях та час руху процесій повідомляють зазвичай голови громад, а мешканці міст і сіл шикуються вздовж дороги, щоб з шаною, квітами і молитвою, провести загиблих до місця останнього спочинку.

    На жаль, зазначають організатори кортежів, під час руху виникають неприємні ситуації, причиною яких стають як водії, так і перехожі. Попри попереджувальні сигнали поліцейського авто, яке супроводжує процесію, водії інших машин намагаються проскочити повз, не стишують руху, а нещодавно узагалі мікроавтобус перегородив дорогу. Так само й пішоходи перебігають вулицю, поспішаючи у справах, або ж прогулюються, сидять у придорожніх кафе, не зважаючи на сумну процесію, яка рухається дорогою.

- реклама -

    Закликаємо громадян, усіх мешканців району бути достойними полеглих героїв – вони віддали життя, щоб ми спокійно жили і працювали.

   Розуміючи, що наближається кортеж, на якому чорним виведено «Вантаж 200», водії на зустрічній смузі руху та перехожі поряд з дорогою мають хоча б зупинитись, схилити голову перед пам’яттю людини, яка більше ніколи не пройде цією вулицею, не поведе по ній за руку осиротілу дитину, не засміється від щастя перемоги і не заплаче від болю за тисячами таких же полеглих героїв. Усе це залишається нам, живим!

   Тож нехай війна, яка руйнує спокійне життя, ніколи не зруйнує наші душі. Пам’ятаймо, що слава України можлива лише завдяки славі і пошані наших героїв!

Районна військова адміністрація

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

20 − 8 =