Новини

Будуть офіси платформи «Зроблено в Україні»

Лайфстайл, Новини
167 переглядів

На Волині планують відкрити чотири офіси платформи «Зроблено в Україні». Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Алла Куцин.

У лютому цього року президент Володимир Зеленський оголосив про старт нової економічної платформи «Зроблено в Україні». Відповідна ініціатива має стати майданчиком постійного прямого діалогу держави і підприємців. Тож нещодавно перший офіс платформи «Зроблено в Україні» відкрили в Сумах на базі центру зайнятості.

На Волині планують відкрити чотири таких офіси. Зокрема, перший запрацює у Луцьку, наступний – у Ковелі, а далі у Володимирі та Камені-Каширському.  Діятимуть вони на базі центрів зайнятості.

«В таких офісах підприємці зможуть отримати очно консультації щодо умов участі в урядових програмах у рамках політики «Зроблено в Україні». Їм допомагатимуть з оформленням документів на гранти та інші програми. Якщо нині ми консультуємо щодо надання грантів та мікрогрантів, які фінансуються безпосередньо за участі служби зайнятості з коштів фонду загальнообов’язкового соціального страхування, то в цих офісах будемо консультувати загалом за усіма грантовими програмами, які функціонують в Україні та на місцях. Це буде такий офіс, який дозволятиме нашим волинянам знати більше про можливості розвитку власного бізнесу і його започаткування», – розповіла Алла Куцин.

Також зараз тривають підготовчі роботи з облаштування та навчання фахівців, які здійснюватимуть консультування.

Коментарі
Теги: гранти, зроблено в Україні, мікрогранти
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up