Новини

Букет музичних здобутків у ДМШ

Архів
15 переглядів

Успішною була для багатьох учнів дитячої музичної школи їхня участь в обласних мистецьких конкурсах.

Найбільше обласних нагород здобули юні піаністи  та діти, які навчаються на відділі народних струнних інструментів. Лауреатом першої премії обласного конкурсу фортепіанного мистецтва  «Золота нотка» став учень викладача Лесі Головій Ілля Оніщук, котрий навчається у четвертому класі. На почесному другому місті опинилися п’ятеро дівчат: першокласниця Тетяна Попова, вихованка Світлани Українець, Естер Мартинюк (другий клас викладача Ярослави Михальчук), Дарина Пастушок (четвертий клас викладача Наталії Крутчик) та дві учениці Неоніли Кандиби – Марія Кирилова з третього та Уляна Сурмик із четвертого класів. Третє місце у Віталіни Цибульської, яка вчиться у другому класі у Лесі Головій, Вероніки Романюк (третій клас у викладача Світлани Українець) та Діани Воронцової (шостий клас Неоніли Кандиби). Із призами  «Надія», а це віщує майбутні перемоги,  із «Золотої нотки» повернулися другокласник Дмитро Чаус та п’ятикласниця Анастасія Кожуховська, які вчаться у викладачів Ніни Селещук та Ірини Тарновецької.

Друге місце виборола на обласному конкурсі баяністів та акордеоністів імені Феофана Щегельського учениця шостого класу викладача Сергія Чолохова Анастасія Люта, підтвердивши свої попередні здобутки, адже це не перша її творча перемога. На таку ж сходинку п’єдесталу піднялися і двоє шестикласників-струнників – гітарист Тарас Тарасюк, учень викладача Юлії Шоцької та Ольга Саць, її грі на домрі навчає завуч школи Людмила Горбач.

Третє місце вибороли п’ятикласник Антон Шоцький (викладач Юлія Шоцька), ще двоє гітаристів, які навчаються у Георгія Іванчука –  Марко Подловкін з другого та Марко Подзізей із шостого класів, а також домристка Ліля Касян (другий клас Людмили Горбач).

Дипломантами обласного конкурсу юних виконавців на народних струнних інструментах стали: гітаристи Артем Лешко й Іван Федонюк, котрі навчаються у другому та п’ятому класах викладача Володимира Музиченка, п’ятикласниця Ірина Захарчук (вихованка  Юлії Шоцької) та домристки із другого й третього класів викладача Уляни Датчук – Мар’яна Сіліч і Єлісавєта Панасюк.  Допомагали дітям виступати на конкурсі концертмейстери Людмила Бражнікова й Оксана Литовка.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up