На головну Новини Було спекотно в колі силачів

Було спекотно в колі силачів

172

   У неділю в Овадному відбувся відкритий обласний Фестиваль з силових видів спорту «Оваднівська спека». Спортсмени змагались у гирьовому багатоборстві, багатоповторному жиму штанги лежачи та армреслінгу, усього фестиваль обєднав понад 60 силачів.

   Перемогу в гирьовому спорті у різних категоріях здобули: майстер спорту міжнародного класу Іван Макаренко з міста Сарни (до 80 кг), Роман Васинський з Вараша(+80 кг.), Оксана Рабош (ривок 16 кг.), теж із Сарн.

- реклама -

  У змаганнях з багатоповторного жиму штанги лежачи перемогли: Олександр Кісільчук з м. Дубно (штанга100 кг.) та спортсмени з Турійська Андрій Книш (75 кг), Владислав Циганков (55 кг), Максим Домашук (35 кг), Вікторія Литвинець (35 кг), Петро Кобиляж (аматор, штанга 35 кг).

Окрасою фестивалю стали змагання з армреслінгу, на них було більше двадцяти учасників із різних районів Волинської та Рівненської областей. У напруженій боротьбі перемогу здобув Ярослав Яльницький з Зимнівської ОТГ.

На завершення відбулась динамічна естафета в поштовху гирі. З невеликим відривом перемогу святкувала команда Волині, друге місце посіла команда з Рівненщини, третє місце – у військової частини А4308 села Сусваль.

У позаконкурсній програмі усіх вболівальників здивував десятирічний Любомир Захаров із Сираківки (на знімку разом із головою ОТГ Сергієм Панасевичем та Людвиком Балажем), який підняв восьмикілограмову гирю 168 разів, а також виконав жим штанги вагою 20 кг лежачи 34 рази!

Фестиваль цьогоріч проводився уже втретє, але вперше в розширеному форматі, бо спочатку задумувався і два роки поспіль був змаганнями з гирьового спорту. Започаткував його Оваднівський сільський центр «Спорт для всіх», його директор Людвик Балаж щиро дякує усім спонсорам, які долучились до його проведення, особливу подяку висловлює Миколі Крайнову за активне сприяння в організації змагань, а Андрію Книшу та Володимиру Євтушевському – за кваліфіковане суддівство.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шість + 16 =