Новини

Бургомістерка Грубешова отримала нагороду «Портрети сестринства»

Війна, Лайфстайл, Міста-партнери
347 переглядів

У другі роковини повномасштабної російсько-української війни онлайн-журнал «Сестри» за підтримки фонду «Kulczyk Foundation» відзначив нагородою «Портрети сестринства» жінок, які стали обличчями сестринства, допомагаючи тим, хто цього потребує, під час війни в Україні. З-поміж інших лауреаток цю нагороду отримала й бургомістерка Грубешова Марта Маєвська.

Загалом відзнакою відзначено 12 жінок – порівну польок та українок, які зробили вагомий внесок у розвиток сестринських взаємин між нашими державами та народами. «Шановні мешканці Грубешова, це, звичайно, ваша нагорода. Це величезна подяка всім жінкам, які були там зі мною. Я ніколи не був самотньою в жодний момент», – підкреслила Марта Маєвська. На початку повномасштабної війни у Грубешові розгорнувся потужний хаб, де приймали біженців, надавали їм допомогу, збирали поміч для українців, які лишилися жити в умовах війни.

«Як переможці, ми отримали унікальні червоні коралі, які є символом енергії, любові та готовності до співпраці. Одинокі намистини, нанизані у чудовий разочок намиста, символізують те, що разом ми можемо більше», – додала Марта Маєвська.

Коментарі
Теги: Грубешов, Марта Маєвська, Польща, Портрети сестринства, Сестри
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up