Новини

“Битва водою»: як в Устилузі спеку проганяли

Архів
25 переглядів

Вгамувати спеку і знизити температуру активно взялась молодь міста Устилуг. 18 серпня на місцевому стадіоні відбувся веселий фестиваль «Битва водою». Організувала його ГО “УМО” в складі Іри Кузніцової, Віктора Вавринюка, Ярослави Лебедь, Владислави Цицьори, Олі Костюк та Наталі Власюк.

Для найменших дітей тут облаштували пізнавальні та навчальні локації, а найцікавішою новинкою була локація із не ньютонівською рідиною. Рухливі і запальні веселощі забезпечили бульбашкове шоу, водяний дартс, аеробіка, ігри та перегони, естафети на кмітливість, змагання на швидкість та цікаві конкурси.

На учасників також чекало знайомство з пожежниками і та демонстрація роботи пожежної машини АЦ-40. Апотім 1000 повітряних кульок, наповнених водою, розлетілись по усьому стадіоні. «Ми просто не могли дозволити комусь піти додому сухим, – сміється Ярослава Лебедь. –  Тому на завершення свята пожежна машина полила усіх учасників, аби росли здоровими і сильними».

Організатори висловлюють вдячність усім, хто допоміг у проведенні веселоїводяної забави, зокрема депутату Устилузької міської ради Олександру Сидорчуку, Ігорю Кондисюку з ТзОВ “Мустанг-транс» та фотографам Світлані Сержантовій і Вові Стадніку.

Коментарі
Теги: Устилуг, Ярослава Лебедь
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up