Новини

Бюджет участі першим кабінет ЛФК відчинив

Архів
15 переглядів

Вчора територіальному медичному об’єднанні  продемонстрували  сучасний кабінет ЛФК,  облаштування якого стало можливим завдяки перемозі цього проекту  у конкурсі на  фінансування через  бюджет участі.  Обійшлося це у понад  200 тисяч гривень, освоєння яких відбулося  під умілим керівництвом Олександра Васильчука.

У кабінеті зробили ремонт, закупили обладнання, серед якого бігова доріжка, орбітрек, масажний стіл, комплексний тренажер для виконання близько десятка вправ на різні групи м’язів та інші необхідні для кабінету ЛФК пристосування.  Допоміг прикрасити мотиваційною фрескою кабінет викладач дитячої художньої школи Ігор Мацюк.

Як розповідають лікарі, намагалися комлектувати кабінет за доступні кошти якнайкраще, щоб він був дійсно потрібним і корисним для пацієнтів.  Вчора випробував на собі тренажери і  перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Кабінет ЛФК призначений для відновлювального лікування після тяжких травм, поранень та операцій, захворювань серцево-судинної, ендокринної системи, опорно-рухового апарату. Проект зі створення кабінету – це один із перших, які впроваджені у рамках громадського бюджету, повідомляє інтернет –видання  «Буг».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up