На головну Новини Бюджет участі у громаді цьогоріч проводитись не буде

Бюджет участі у громаді цьогоріч проводитись не буде

124

Таке рішення прийняли на засіданні координаційної ради з питань громадського бюджету минулого  вівторка. Окрім цього розглянули звіти про реалізацію проектів-переможців 2020 та 2021 років.  

Так, з трьох великих повністю втілений проект про  парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира». У зв’язку із введенням воєнного стану не вдалось придбати дороговартісне вічнозелене дерево для встановленої скульптури долонь біля пологового відділення, а також у зв’язку із збільшенням вартості не реалізовано велотрек «Екстрім» у парку «Слов’янський». З цієї ж причини поки не вдалось втілити у життя проект «Центральна зупинка майбутнього». Решта малих проектів повністю реалізовані.

- реклама -

Під час обговорення звіту члени координаційної ради вносили свої зауваження та пропозиції. Зокрема, Лариса Кулікова запропонувала перенести велопарковку вглиб парку, адже там, де вона нині знаходиться, з її слів, нею мало користуються.

Начальник відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Наталія Куран нагадала, що переможцями бюджету участі 2021 року стали шість проектів на суму 2 мільйони 92,1 тисячі гривень.  У їх числі «Тренажери – запорука здоров’я дітей та дорослих», «Батутний парк», «Чистий двір», «Встановлення постаменту на кладовищі у селі Ласків», «Популяризація логотипу міста через встановлення святкових інсталяцій» та «Віртуальний 3d тур містом».  

Щодо минулорічних проектів-переможців, то реалізацію розпочато лише одного з них, а «Тренажери – запорука здоров’я дітей та дорослих». У лютому проведено аукціон закупівлі вуличних тренажерів та послуги їх встановлення, а також підписані договори з підрядниками. Тож оплата за договорами буде здійснена у міру проведення коштів казначейською службою.

Реалізація інших проєктів-переможців бюджету участі 2021 року розпочнеться після закінчення воєнного стану.

Щодо громадського бюджету у 2022 році, то після тривалого обговорення можливостей його проведення  вирішили відтермінувати  його до 2023 року.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × два =