Новини

Бюджетна комісія змінила цільове призначення коштів для військових

Архів
10 переглядів

На засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів депутати прийняли рішення щодо зміни цільового призначення коштів, які були виділені для військових частин та місцевої тероборони, а також щодо виділення з місцевого бюджету матеріальної допомоги родинам загиблих військовослужбовців.

Як повідомив начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Володимир Атаманчук, від командирів підрозділу тероборони та зенітно-ракетного полку надійшли звернення щодо зміни цільового призначення коштів, виділених на сесії міської ради 23 лютого.

Тоді, за день до початку війни, депутати проголосували за скерування більше двох мільйонів гривень на силові та збройні структури. Окрім придбання необхідних речей, кошти були передбачені для проведення ремонтних робіт та забезпечення належних умов проживання військовослужбовців, що наразі втратило актуальність через воєнний стан. Таким чином, після зміни цільового призначення, батальйон територіальної оборони витратить 100 тисяч гривень на засоби живлення, зв’язку та паливно-мастильні матеріали, а ЗРП скерує пів мільйона гривень здебільшого на засоби зв’язку та телекомунікації. Керівництво 14-ї ОМБр вирішило не змінювати цільового призначення і залишили виділений мільйон гривень на ремонтні роботи.

Також, як повідомив Володимир Атаманчук, відповідно до листа керівника обласної військової адміністрації, не менше 10 відсотків вільних залишків місцевих бюджетів громад мають бути спрямовані на потреби територіальної оборони області.

Начальниця управління бюджету та фінансів Оксана Субицька зазначила, що у бюджеті Володимир-Волинської громади нині 441 тисяча гривень вільних коштів, з яких пропонується виділити 100 тисяч гривень на тероборону. Таким чином будуть внесені відповідні зміни до програми економічного розвитку громади. Таку пропозицію члени бюджетної комісії підтримали одноголосно.

Під час розгляду питання про внесення змін до програми соціального захисту начальник управління соціальної політики Наталія Голюк повідомила, що програму необхідно доповнити пунктом про виділення матеріальної допомоги сім’ям загиблих унаслідок російської агресії військовослужбовців. На такі цілі передбачається орієнтовно два мільйони гривень з місцевого бюджету.

Нагадаємо, що на попередньому засіданні бюджетної комісії було прийняте рішення рекомендувати міському голові виділяти родинам полеглих героїв по 50 тисяч гривень.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up