На головну Новини Частину Лудинського лісу передали в користування ЛМГ

Частину Лудинського лісу передали в користування ЛМГ

102

Розпорядженням Волинської військової адміністрації частину лісового масиву, що поблизу села Лудин Устилузької громади передано у постійне користування державному підприємству «Володимир-Волинське лісомисливське господарство».

Як розповів інженер лісового господарства місцевого ЛМГ Роман Мосорук, йдеться про земельні ділянки державної власності загальною площею близько 656 гектарів для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг без зміни їхніх меж та цільового призначення.

- реклама -

Раніше ця територія знаходилася в користуванні одного з місцевих фермерських господарств. Одну ділянку було вилучено згідно з рішенням суду, від решти власник відмовився сам ще у 2018 році. З того часу Устилузька громада хотіла передати ці площі Володимир-Волинському ЛМГ, яке б займалося там веденням господарства, охороною та захистом лісу, а також забезпечувало б місцеве населення дровами. Лісівники теж клопотали про таке рішення.

 ДП ВО «Укрдержліспроект» проведе базове лісовпорядкування цих ділянок, за результатами якого буде намічено увесь комплекс лісогосподарських заходів на наступні 10 років. Лише після того ЛМГ зможе здійснювати заготівлю деревини в порядку рубок, формування та оздоровлення лісів, відповідно до завдання на 2023-2033 роки.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять − десять =