Новини

Частини Тори повернули іудейській громаді

Архів
43 переглядів

Частини сувоїв священної для іудеїв і християн книги – Тори (Пʼятикнижжя Моїсеєве), написаної на пергаменті, передав представнику Волинської релігійної громади прогресивного іудаїзму Володимиру Музиченку священик Волинської єпархії УПЦ КП митрофорний протоієрей Микола Гинайло.

***
Від імені всієї громади вислювлюю йому щиру вдячність за цей благородний вчинок, оскільки неприпустимо, щоб священні тексти, написані єврейською мовою іврит, в яких згадується імʼя Всевишнього, зберігались десь не належним чином, або використовувались не за призначенням.
Звертаюсь до жителів міста і району з проханням передавати подібні предмети до громади – це буде дуже благородно як з етичних міркувань, оскільки їх власники загинули мученицькою смерттю в пʼятиднівських ровах, так і з християнських. Культові релігійні предмети повинні використовуватись за призначенням. Також будемо вдячні за інформацію про їх місцезнаходження подібних предметів. Нажаль, мені відомі випадки, коли єврейські ритуальні предмети (Тори або їх фрагменти, книги, стакани для благословіння, підсвічники і т.п.) використовуються не за призначенням. Люди, які ходять до церкви, і звертаються в своїх молитвах до Б-га, не повинні так чинити. Телефонуйте 0976653149.

Володимир МУЗИЧЕНКО.

Коментарі
Теги: євреї, іудейська громада, Володимир Музиченко, Микола Гінайло, Тора
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up