Новини

«Чебатурочка» – генеральний спонсор «Княжого»

Архів
36 переглядів

Смачною курятиною та ароматним кулешем на «Княжому» частуватиме генеральний спонсор фестивалю ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». Нещодавно підприємство було одним із спонсорів та учасників гастрономічного дійства «Lutsk Food Fest» в обласному центрі, а тепер залюбки підтримує пілотний фестиваль на Володимирщині.

– Для нас велика приємність бути причетними до дійства, котре має на меті відродження нашої історичної спадщини, традицій та обрядів. Підприємство пишається, що його потужності розташовані на землях з такою древньою та славною історією, поруч із тисячолітнім містом Володимиром, – зазначила директор з персоналу ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Лариса Єгорова.

На фабриці переконані, що не знаючи минуле, не можливо побудувати майбутнє, про яке тут думають та планують щодня. Тому керівництво «Чебатурочки» усіляко сприяє тому аби великий колектив працівників, який нині налічує 1 200 чоловік, були патріотами рідного краю та свого підприємства. Тому сподіваються, що завдяки фестивалю «Княжий» кожен зможе зануритись в атмосферу славетної княжої доби – того часу, коли Володимир був стольним градом, та по-новому відкриє для себе історію краю, надалі пишаючись та пам’ятаючи про неї.

Протягом двох днів на фестивальному полі працюватиме польова кухня, де працівники птахофабрики безплатно частуватимуть усіх охочих ароматним кулешем за давнім традиційним рецептом, а також реалізовуватимуть смачну курятину за приємними цінами.

Генеральний спонсор сподівається, що відтепер фестиваль стане традиційним і готові підтримувати «Княжий» щороку, не лише фінансами, а й гарними новими ідеями.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up