Чи не вперше за всю історію існування дівчачих футбольних команд у ліцеї «Центр освіти» колектив та учні закладу спокійно спостерігали за фіналом Вищої ліги чемпіонату України з футзалу.  Адже тут у боротьбі за перше й друге місця серед дівчат 2004-2005 років народження зійшлися обидві команди ліцею – «Ладомир-1» та «Ладомир-2». І кубок переможців у будь-якому разі прибув би до Володимира-Волинського. Все ж, футболістки вирішили не розслаблятися і показали гру високого рівня. І з невеликою перевагою та рахунком 4:3 перемогу здобула команда «Ладомир-2».

А минулої середи золотих та срібних призерок чемпіонату України урочисто, з танцями, піснями і бурхливими оваціями на святковій лінійці зустрічав увесь ліцей. Прибули на свято і почесні гості – як і годиться, не з порожніми руками. Подяки від обласної ради та квіти вручив чемпіонкам радник голови обласної ради В’ячеслав Рубльов. Спортивний директор ФК «Волинь», президент громадської організації «BRW-ВІК» Валентин Кошельник

- реклама -

Звісно, окремі вітання й слова подяки з вуст футболісток та їхніх батьків звучали на адресу тренера футбольного клубу «Ладомир» ліцею «Центр освіти» Олега Бортніка. Помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч вручив йому подяку від нардепа. «Довести до чемпіонства дітей в ігрових видах спорту непросто, – зауважив і директор закладу Валентин Вірковський. – За цим стоїть і важка праця спортсменів, і копітка  та професійна робота тренера. Тому за підготовку аж двох призерів всеукраїнської першості ми прийняли рішення нагородити Олега Бортніка премією в розмірі двох посадових окладів».

А потім під звуки пісні «Wearethechampions» («Ми – чемпіони») полетіли в небо повітряні кульки у формі футбольних м’ячів, які, як і багато іншого святкового реквізиту надав підприємець Тарас Грицевич. Чемпіонки пофотографувалися з гостями, а потім вирушили на футбольне поле, де провели дружній матч. Дівчата з «Ладомиру-1»  зуміли взяти реванш і обіграти чемпіонок України команду «Ладомир-2» з рахунком 5:3.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 + 12 =