Новини

Чемпіонські перемоги юних боксерок

Архів
10 переглядів

Минулого тижня у Рівному відбувся Чемпіонат України з боксу серед жінок у категоріях еліта, молодь, юніорки. У змаганнях, які тривали тиждень, взяли участь близько трьох сотень спортсменок, серед них і з Володимира-Волинського. І троє вихованок спортивного клубу «Любарт» Ольга Любух, Ірина Процюк і Марія Боярин. увійшли у цю збірну. Усі дівчата вибороли друге місце у своїй ваговій категорії. За підсумком змагань сформували збірну України, яка захищатиме честь держави на чемпіонатах Європи та світу.

Переможниць Чемпіонату України Марія Любух уже має чималий досвід у боксі, адже вже змагалася на Чемпіонаті Європи, але хвилювалася, як і її землячка Ольга Процюк, котра потерпала, що не потрапить у ту вагову категорію, хоча і так усі її суперниці були вищі за неї і до них підбирала певний підхід.

За першість у турнірі також змагалися Дарія Гресик, котра трохи не дотягнула до перемоги, але найближчим часом поїде на змагання до Івано-Франківська. Для Яни Яковлєвої – це перші змагання такого рівня, вона залюбки відвідує тренування , бо їй дуже подобається цей вид спорту.

Тішиться перемогами своїх вихованок тренер клубу «Любарт» Юлія Семко, адже боксерки не тільки потрапили у збірну країни, але і у її складі будуть готуватися до Чемпіонату Європи. Також незабаром почнеться всеукраїнська гімназіада серед юніорів, яка буде пропуском на Чемпіонат світу, котрий відбудеться у Марокко. У складі команди області є 15 наших вихованців із усіх 26-ти учасників.

Оплатила поїздку наших спортсменок на змагання ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», адже керівництво вболіває за юних спортсменів і уже традиційно допомагає клубу «Любарт». До слова, представник трудового колективу Олександр Бровко також частий відвідувач клубних тренувань.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up