Новини

Чергова допомога на фронт від Нововолинської громади

Нововолинська, Разом до перемоги
179 переглядів

Днями відбулася чергова поїздка в зону бойових дій. У ній взяли участь міський голова Борис Карпус, його заступник Микола Пасевич, керівник КП «УЖК-1» Микола Лукашук, директор міжшкільного ресурсного центру Іван Гуцман і водій Богдан Ясінчук, повідомляють на фейсбук-сторінці Нововолинської міської ради.

Побували на трьох напрямках фронту і доставили бійцям необхідні речі, що були закуплені, згідно з їхніми запитами за кошти платників податків. А також osb-плити, які надало підприємство «Кроноспан».

На Запорізькому напрямку військовим передали інструменти, бліндажні скоби, автомобільні шини. Захисникам Донеччини завезли автомобіль.

Побували в місці дислокації 100-ї бригади. Поспілкувалися з керівництвом і привітали з отриманням статусу окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України. Військовим 100-ї бригади передали шість квадрокоптерів DJI Mavic 3T та квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro.

У кожному з підрозділів, який відвідували на фронті, спілкувалися про потреби, взяли запити на нові закупівлі. Також у Нововолинськ доставили військовий автомобіль для ремонту.

Міський голова подякував усім причетним до організації поїздки та всім волонтерським ініціативам громади, які передали смаколики та інші корисні речі для наших Захисників.

Коментарі
Теги: "Разом до перемоги", допомога ЗСУ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up