Новини

Чергова перемога наших танкістів

Архів
6 переглядів

Танкісти 14-ї окремої механізованої бригади другий рік поспіль стали переможцями змагань на «Кращий танковий взвод ЗСУ», представляючи Сухопутні війська. Змагання у яких взяли участь кращі танкові взводи української армії проходили минулого тижня на полігоні у Черніговській області.  

Взвод  танкового батальйону-переможця під командуванням капітана Романа Багаєва відстоював честь рідної 14 бригади, оперативного командування «Захід» та Сухопутних військ  ЗСУ, змагаючись з танкістами високомобільних десантних військ та військово-морських сил ЗСУ.

Коли за рік до початку війни на Сході майбутній командир потрапив на службу до колишньої 51-й бригади зампотехом танкової роти, то і гадки не мав, що колись доведеться по-справжньому стріляти із танку, адже, навчаючись у Харківському інституті танкових військ, Роман жодного разу цього не робив. Справжній бойовий гарт його взвод отримав під час бойових дій на Донеччині, тож нині цей досвід як ніколи стає у нагоді при виконанні завдань на змаганнях.

Програма змагань передбачала швидкісну стрільбу з пістолета, снайперську – з танків, виклик вогню артилерії, танкову карусель та чимало іншого. Цьогоріч було застосовано кілька нововведень, взятих із АТО. Приміром, взводи складались не з трьох танків, як раніше, а з чотирьох  – два рухаються, а два прикривають.

І наші герої впевнено, по-козацьки вправно й із запалом підтвердили й закріпили звання кращих танкістів Збройних Сил України! Нагороджував переможців начальник Генерального штабу генерал армії Віктор Муженко, вручивши хлопцям сертифікат на 100 тисяч гривень, перехідний приз-танк та інші нагороди. А від голови Чернігівської обласної державної адміністрації танкісти отримали ще одну грошову премію  у сумі 20 тисяч гривень.

Танкісти нашої бригади тричі загалом ( у 2013 році) і двічі поспіль, у 2016 та 2017 роках виграли змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військзсу. Тож відтепер вони – дворазові переможці змагань на Кращий танковий взвод в Україні. Здобувши торік це звання,  вони вперше в історії незалежної України з честю та гідністю представляли українське військо на танкових змаганнях НАТО «Сильна Європа» в Німеччині. Міжнародні змагання чекають на наших переможців і в майбутньому, 2018 році.

А 10 вересня всі танкісти отримували вітання з нагоди День танкіста. Особовий склад танкового батальйону, який виконує завдання в зоні проведення АТО, був відзначений грамотами, нагородами та подарунками.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up