Новини

Черговий призов на строкову службу

Архів
34 переглядів

Військовий комісар об’єднаного районного комісаріату підписав наказ про призов на строкову військову службу громадян 1990-1999 років народження, приписаних до місцевих призовних дільниць. Це зроблено на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указів Президента «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України».
У зв’язку з цим усім громадянам, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також тим, які народилися в 1990-1999 роках, які втратили право на відстрочку від призову, або не були призвані раніше на строкову службу з різних обставин, слід прибути на призовну дільницю за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Січових Стрільців, 3, у призначений час і з документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали таких повісток, треба прибути до військкомату 24 липня 2017 року, мати при собі документи, які засвідчують особу.
Особам призовного віку, які підлягають призову на строкову службу і тимчасово перебувають на території району, негайно повернутися до місць свого постійного проживання і прибути у районний військовий комісаріат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.
Керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників із відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття до призовної дільниці.

Коментарі
Теги: військові, строковий призов
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up