На головну Новини Черкащанин написав книгу про рідний Вощатин

Черкащанин написав книгу про рідний Вощатин

163

 На початку серпня минулого року в редакцію газети «Слово правди» завітав мешканець міста Черкаси Євген Гаврилюк. Він розповів, що розшукує матеріали і хоче написати книгу про своє рідне село Вощатин, де народився і виріс. Працівники редакції підтримали цю ідею і вже 9 серпня у газеті «Слово правди» була надрукована стаття журналістки Ірини Надюкової під заголовком «Книжку про Вощатин хоче написати черкащанин». Саме ця стаття стала основним стимулом для написання книги і спонукала автора до якнайшвидшого втілення у життя свого задуму.

І вже в лютому 2019 року книга вийшла з друку і перші десять примірників були надіслані нашим односельчанам для ознайомлення. Опісля на адресу автора почали надходити повідомлення від знайомих і незнайомих людей з проханням надіслати і їм таку книгу. Довелося організувати додатковий тираж, щоб задовольнити всі прохання. Але охочі придбати цю книгу ще знайшлися, на що автор пообіцяв, що ніхто не залишиться поза його увагою.
Книга має назву «Назавжди в пам’яті», вона обсягом 278 сторінок, цікава за змістом, оригінальна за дизайном, написана простою, доступною і зрозумілою мовою, тому легко читається і запам’ятовується. На сторінках цього видання розміщені десятки фотографій, які відображають минуле і теперішнє життя наших односельчан. Є багато поетичних рядків, які доповнюють книгу, роблять її цікавішою і колоритнішою.
А тому, на прохання і за дорученням мешканців села Вощатин, хочу через газету «Слово правди», висловити щиру вдячність нашому земляку Євгену Гаврилюку за цікаву і змістовну книгу. Таке видання потрібне людям, особливо молодшому поколінню, яке повинно знати історичне минуле своєї малої батьківщини. Бажаємо шановному Євгену Федоровичу довгих років життя, міцного здоров’я і хорошого настрою, нових творчих успіхів і досягнень на літературній ниві.
Таїсія ШЕЙЧУК,
староста Ласківського старостинського округу
Зарічанської ОТГ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім − 4 =