Новини

Чому депутати обласної ради завітали до педколеджу

Архів
79 переглядів

Депутати Волинської обласної ради провели виїзне засідання комісії, під час якого вивчили роботу трьох освітніх закладів.

Найперше  члени постійної комісії з питань освіти, науки інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку відвідали Володимирський педколедж, де оглянули стан двох бомбосховищ. Вони облаштовані згідно з вимогами та можуть вмістити більше 700 осіб. Т. в. о. директора коледжу Микола Савельєв зазначив, що з початком повномасштабної війни викладачі та студенти активно включилися у допомогу військовим. Пошили більше 800 розвантажувальних жилетів, 350 плитоносок, 20 рюкзаків, сотні футлярів-аптечок, а також сплели кількадесят кілометрів маскувальних сіток.

– Але у коледжі є проблема із зарплатнею. До кінця року нам забракне 1,3 мільйона гривень на оплату праці. Крім того, не вистачає півмільйона освітньої субвенції. Що ж до іншого, то у нас все гаразд, до опалювального сезону ми готові, –  розповів директор закладу.

Очільниця депутатської комісії Ольга Омелько зазначила, що кошти освітньої субвенції до кінця року надійдуть. Депутати ж за результатами виїзного засідання комісії рекомендують управлінню освіти і науки ОВА вивчити можливість додаткового фінансового забезпечення коледжу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up