Новини

Чорна п’ятниця: де у Володимирі полювати на знижки?

Архів
164 переглядів

Щороку після Дня подяки у США відкривають сезон традиційного різдвяного розпродажу днем грандіозних знижок, який називається Чорна п’ятниця. Цей маркетинговий хід останніми роками розповсюдився по всьому світі, і тепер шопоголіки усіх країн чекають на четверту п’ятницю листопада, аби закупитися корисними й потрібними (або не дуже) товарами за нижчими цінами. Чорна п’ятниця цього року припадає на 29 листопада, і прийшла вона й до Володимира. Ми поцікавилися, які ж заклади у нашому місті пропонують привабливі знижки.

Як розповіла директорка ФПП «Бізнес-центр» Ольга Гуміна, ряд магазинів заздалегідь проанонсували акції до Чорної п’ятниці. Так у магазині «Кралечка» 29-30 листопада можна буде придбати сукні за 300-500 гривень, а в магазині «Респект» отримати знижки від 10 до 50 %. Знижки до 40% запропонують крамниці дитячого одягу «Аня» і «Like». А у відділі побутової техніки магазину «Караван», що на вулиці Поштовій, 1/5, можна буде отримати знижку до 10 %.
Упродовж трьох днів, з 28 по 30 листопада, знижки від 10 до 50 % діятимуть на великий асортимент крамниці «Сумка» у ТЦ «Володимир». Найгарячішими вони будуть у Чорну п’ятницю, 29 листопада, з 17.00 по 20.00. А в магазині «Ажур» на відвідувачів чекають не лише знижки до 40 відсотків, а й приємні сюрпризи. Ті покупці, які прийдуть у повністю чорному вбранні, купуючи речі у продавчині в чорній сукні, отримають в подарунок чорну каву і чорне домашнє печиво.
Чорноп’ятничні знижки діятимуть і в кав’ярнях. У «Кава Avenue» всі напої коштуватимуть на дві гривні дешевше, аніж зазвичай. А в “CoffeeMotors” знижки коливатимуться від -2 до -4 гривні, залежно від напою. До слова, тут акція уже стартувала.
«Чорний тиждень знижок» діє і в магазині «Мій гаджет». З 25 по 30 листопада покупцям відмінусують 500 гривень від вартості чорних телефонів і 100 гривень від ціни на чорні чохли.
Цей список не є вичерпним, тому радимо, вибравшись за покупками у Чорну п’ятницю, запитувати продавців про акційні пропозиції, які діють у них.
Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up