На головну Війна Чотири болючі втрати Нововолинської і Литовезької громад

Чотири болючі втрати Нововолинської і Литовезької громад

30

Війна не перестає ранити глибоким болем втрат. Знову четверо молодих мужніх чоловіків віддали життя, захищаючи свою країну.Запам’ятаймо цих Героїв.

Сергій Власюк (м. Нововолинськ)

- реклама -

До повномасштабного вторгнення нововолинець Сергій Власюк рятував життя. Працював водієм «швидкої» у Нововолинському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Завдяки професійності й небайдужості Сергія нерідко медикам вдавалося виграти такий цінний час, щоб порятувати пацієнтів.

Після 24 лютого змінилися життя багатьох, Сергієве також. Він вбрав однострій Збройний сил і став на захист батьківщини. 19 липня під час виконання бойового завдання в Донецькій області Сергій Власюк загинув внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

У пам’яті побратимів, колег, знайомих і близьких він назавжди лишиться добрим, чуйним, веселим, роботящим і привітним хлопцем, відданим своїй роботі і своєму колективу.

Вадим Семенюк (м. Нововолинськ) 

 38-річний нововолинець  Вадим Семенюк до початку повномасштабної війни з росією  вже мав бойовий досвід – він був учасником  АТО.   Однак це не врятувало його у пекельному  протистоянні з ворогом у  районі   Новомосковська.

Минулої неділі він навічно повернувся до свого рідного міста.  Нововолинськ зустрічав захисника у глибокій жалобі, сотні людей прийшли розділити глибокий біль  цієї  втрати з мамою, братами і сестрами, дитиною  загиблого Панахида відбувалася у Свято-Михайлівському храмі на 15 мікрорайоні. Похоронили Вадима Семенюк на кладовищі  неподалік 2-ї шахти.

 Максим Онуфрієнко (село Литовеж)

Максим Онуфрієнко народився і виріс у Литовежі у дружній і патріотично налаштованій родині. Кілька років  тому він  став прикордонником за контрактом, а  з початком повномасштабної війни зі зброєю захищав свою країни. У  їхній родині у кожного був свій фронт – батьки з перших днів російської агресії активно волонтерили, допомагали їм і молодший брат та сестра Максима.  Молодою вдовою  залишилась  його дружина, бах батьки зростатиме син, якому виповнилося лише два роки.

У вівторок траурний кортеж зустрічали при в’їзді у місто Нововолинськ та провели  до хати, а таді на кладовище  у рідному селі  мешкав Максима.

“Дуже молитовно прошу приїхати на зустріч нашого Героя. Відкладіть всі свої нагальні справи. Ми зобов”язані віддати йому останню шану”, – наголосила голова громади Олена Касянчук у фейсбуці.

Сергій Радіоза (село Гряди)

  У бою з російськими окупантами  на Донеччині загинув житель Гряд Сергій Радіоза. Він воював у складі 14-ї окремої механізованої бригади, куди його мобілізувати під час повномасштабної війни з Росією.

Як про доброго, світлого чоловіка відгукуються про нього односельці. Як і  багато хто з його земляків, їздив на заробітки, аби забезпечити  свою родину, не  цурався ніякої роботи, а у вільну хвилину  брав у руки книгу. Він не встиг порадіти онукам, хоч  вже з дружиною виростив доньку та сина, у пам’яті  яких він назавжди залишиться Героєм.

Редакція газети «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким полеглих воїнів. Вічна пам’ять і шана Героям!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісім + 18 =