На головну Війна Чотири мікроавтобуси від «Карітас.Замость» вирушили на Харківщину

Чотири мікроавтобуси від «Карітас.Замость» вирушили на Харківщину

152

Черговий вантаж гуманітарної допомоги зустрічав на українсько-польському кордоні заступник голови райдержадміністрації Віктор Фіщук, аби невідкладно надати відповідні супровідні документи волонтерам Миколі Пишному та Вадиму Кравчуку, а також голові ради міста Замость Пьотру Блажевічу, які привезли важливі як для цивільних, так і для військових речі.

«Вантаж був дбайливо зібраний нашими друзями з Польщі – організацією «Карітас.Замость», яка вже не вперше співпрацює з нами в плані надання гуманітарної допомоги. Чотири мікроавтобуси з продуктами харчування та медичними препаратами відразу вирушили на Харківщину, де населення у деокупованих від російської навали містах і селах потребує елементарних засобів для існування.

- реклама -

А спеціалізована допомога надійшла до 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Військові, крім харчів та медикаментів, отримали також генератори, розкладні ліжка з матрасами, спальні мішки, інші необхідні для облаштування побуту речі», – зазначив Віктор Фіщук та висловив слова вдячності польським партнерам за турботу, а нашим волонтерам – за допомогу в перевезеннях гуманітарних вантажів у точки, де їх дуже чекають люди. 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × два =