Новини
Сьогодні
19.06.2024
18.06.2024

Чотири проекти з тренінгу у РДА рекомендовано на конкурс

Архів
12 переглядів

У райдержадміністрації відбувся дводенний семінар-тренінг «Проектний менеджмент», організований відділом розвитку, інвестицій та європейської інтеграції управління агропромислового розвитку РДА і районною радою. Тут знаннями із написання проектів ділилася позаштатний викладач обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади й місцевого самоврядування, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Маневицької РДА Надія Савчук.

Першого дня учасники семінару розподіляли бюджет проекту, визначали цільову аудиторію та формували робочу групу.   Наступного дня писали проекти. Приміром, один з них «Готуємо олімпійський резерв» передбачає забезпечення умов для фізичного і здорового розвитку дітей та молоді Оваднівської ОТГ, шляхом реконструкції спортивного залу професійного ліцею, відкриття там спортивних секцій.

Проект «Крок в майбутнє» має допомогти  створити громадський простір для різних вікових категорій у будинку культури села Березовичі. Він різносторонній і включає капітальний ремонт у цім закладі та відкриття тренажерного залу, спортивних секцій та функціонування університету ІІІ віку.

Реконструкцію будинку культури у Ласкові та проведення на теренах села тематичного фестивалю має на меті проект «Відродження осередку культури села», а «Освітньо-культурний центр «Юніор +» допоможе створити такий центр у Хобултові. У цім селі є приміщення біля школи,  яке треба реконструювати, зробити актовий зал, сцену та відкрити ряд гуртків за кількома напрямками.

Аналізуючи проекти, консультант Надія Савчук рекомендувала усі подавати на конкурс.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up